SIEMENS Simatic S5 - 6ES5183-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5183-3UA11

6ES5183-3UA11 - pod takim numerem oferujemy jednostkę rozszerzającą w wariancie 183U, która pracuje z prądem 18 A oraz napięciem 5/230 V AC. Proponowany w naszym sklepie element jest częścią konstrukcji sterownika programowalnego S5 marki Siemens. Podzespół zwraca uwagę poprzez specyfikację techniczną opracowaną do wdrażania procesów sterowniczych w środowiskach przemysłowych, dlatego może spełniać liczne funkcje w złożonych systemach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5183-3UA11

6ES5183-3UA11 - pod takim numerem zamówisz w sklepie Magsteron jednostkę rozszerzającą, która posiada specyfikację dostosowaną specjalnie do parametrów technologicznych projektów. Jakość oferowanego przez nas produktu pozwala na wydajne przeprowadzanie operacji sterownika w obszarach automatyki przemysłowej. Sprzedawany na zamówienie w sklepie Magsteron wariant dla systemów logicznych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens zapewnia zgodne z wytycznymi kontrolowanie najbardziej kluczowych etapów pracy PLC.

Zalety i specyfikacja

Produkt dostarczany na zamówienie przez sklep Magsteron będzie kompatybilny z wyjątkowo wieloma różnymi rozwiązaniami przynależącymi do sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens. Grupa ta zawiera w znacznej mierze różne pod względem jakościowym rozwiązania. Sklasyfikowane warianty S5 firmy Siemens odznaczają się tym, że otrzymały indywidualnie dobrane głębokości montażowe konstrukcji obudowy, układy procesorów lub zasoby pamięciowe.

Funkcjonalności i możliwości

Dla serii S5 oferujemy również zróżnicowane produkty takie, jak uzupełniające moduły wejścia i wyjścia, moduły komunikacyjne, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięciowe, moduły modemów, zasilacze dedykowane, moduły zliczająco-pomiarowe, ale również szafy montażowe. Narzędzie do programowania i konfiguracji sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w dedykowanej wersji. Modele w tym układzie nieustannie znajdują się w eksploatacji w środowiskach niepoddanych modernizacji do sterownika w wariancie S7. Podzespół proponowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową jest oferowany w formie produktu używanego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5183-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt