SIEMENS Simatic S5 - 6ES5183-3UA22

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5183-3UA22

6ES5183-3UA22 to dostępny w sklepie Magsteron model jednostki rozszerzeń RACK typu 183U, który jest zasilany przez 24 V DC i działa z prądem 18 A. Wariant oferowany w naszym asortymencie jest rozwiązaniem opracowanym dla kontrolerów Siemens S5-135/55 i posiada 21 slotów. Urządzenie wyróżnia się poprzez technologię praktycznie dostosowaną do użytkowania w otoczeniu zakładów, dzięki czemu praktycznie może spełniać działania w różnych procesach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5183-3UA22

6ES5183-3UA22 został wyprodukowany jako produkt, który posiada konstrukcję odpowiednio dostosowaną do specyfikacji technologicznych zautomatyzowanych systemów zakładowych. Wykorzystanie w praktyce tego sprzętu gwarantuje zaskakująco skuteczne wdrażanie projektów automatyki w nietypowych obszarach. Proponowany na zamówienie model wyposażenia z serii urządzeń S5 marki Siemens pozwala na zgodne z wymaganiami wdrażanie profesjonalnych cykli systemu automatyki.

Specyfikacja i zalety

Komponent prezentowany przez sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron może znaleźć zastosowanie z wieloma innymi produktami w układach programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens. Standard ten obejmuje znacząco zróżnicowane w zakresie technologicznym urządzenia. Oferowane rozwiązania S5 Siemens zwracają uwagę tym, że mają bardzo zróżnicowane szerokości, wysokości i głębokości instalacyjne technologii obudowy, układy procesorów i pamięć podręczną.

Funkcje i możliwości

Dla serii S5 marki Siemens możesz dokupić różne elementy takie, jak opcjonalne moduły wejścia i wyjścia, komunikacyjne porty i interfejsy, adaptery, moduły przekaźnikowe, karty pamięciowe, moduły modemu, zasilacze, liczniki oraz szafy montażowe. Platforma programistyczna do kreowania i modyfikowania programów programowalnych sterowników PLC SIMATIC Siemens S5 to STEP5 we właściwie dobranej konfiguracji numerowej. Elementy wyposażenia o takiej specyfikacji wciąż skutecznie sprawdzają się w obszarach automatyki niepoddanych modernizacji do wersji SIMTIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5183-3UA22
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt