SIEMENS Simatic S5 - 6ES5184-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5184-3UA11

6ES5184-3UA11 taki numer katalogowy otrzymał model jednostki rozszerzającej 184U zasilanej przez 115/230 V AC, a także wyposażonej w 21 gniazd. Komponent oferowany w naszym sklepie internetowym zalicza się do serii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5. Sprzedawany model otrzymał specyfikację najbardziej właściwą do wykonywania pracy w obszarach zakładów przemysłowych, dlatego wyjątkowo efektywnie będzie się sprawdzać w różnych procesach.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5184-3UA11

6ES5184-3UA11 to oferowany w naszym sklepie internetowym produkt, który posiada specyfikację techniczną zoptymalizowaną specjalnie z myślą o parametrach systemu SIMATIC S5. Konstrukcja sprzedawanego przez nasz sklep Magsteron komponentu ułatwia skuteczne uruchamianie operacji PLC w nie zawsze standardowych dziedzinach automatyki. Proponowany przez nas model produktu dostępny dla logicznych sterowników S5 optymalizuje realizację najbardziej istotnych zadań linii sterowniczej.

Specyfikacja i zalety

Produkt sprzedawany na zamówienie przez nasz sklep internetowy Magsteron zapewnia sprawną pracę z innymi elementami w układzie programowalnych sterowników logicznych PLC S5. Seria ta obejmuje w wyraźnym stopniu zoptymalizowane pod względem technicznym jednostki CPU. Oferowane programowalne sterowniki logiczne Siemens S5 odznaczają się tym, że otrzymały dość odmienne szerokości, wysokości i głębokości montażowe obudów, systemy scalone czy roboczą pamięć.

Parametry i zastosowania

W układzie S5 firmy Siemens sprzedawane są przydatne rozwiązania, do których zaliczamy dołączane moduły wyjścia i wejścia, interfejsy do komunikacji, moduły z adapterami, przekaźniki, karty pamięci, modemy, moduły zasilające, liczniki i szafy montażowe. Inżynieryjna aplikacja do modyfikacji programów PLC SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w dostosowanej specyfikacji. Sterowniki logiczne programowalne o takich parametrach wciąż powszechnie mogą pracować w zakładach automatyzacji, które nie są zaktualizowane do SIMATIC Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5184-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt