SIEMENS Simatic S5 - 6ES5184-3UA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5184-3UA21

6ES5184-3UA21 to numer katalogowy dla jednostki rozszerzającej 184U z 21 gniazdami oraz wentylatorem. Oferowany w naszym sklepie produkt przynależy do systemu sterownika programowalnego S5. Element dostępny w asortymencie sklepu Magsteron jest zaopatrzony w obudowę optymalnie dobraną do eksploatacji w różnych środowiskach, a tym samym wyjątkowo produktywnie może działać w całkowicie zautomatyzowanych obiektach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5184-3UA21

6ES5184-3UA21 to oferowany na zamówienie produkt o budowie opracowanej specjalnie względem parametrów zakładów wyposażonych w sterowniki S5. Jakość mechaniczna sprzedawanego przez nasz sklep modelu usprawnia realizowanie projektów sterowniczych w nietypowych strefach automatyki. Oferowany komponent z linii urządzeń SIMATIC S5 firmy Siemens gwarantuje zgodne z wytycznymi kontrolowanie licznych zadań PLC.

Korzyści i specyfikacja

Model jednostki rozszerzającej sprzedawany na specjalne zamówienie przez nasz sklep internetowy Magsteron będzie sprawnie funkcjonować z wieloma innymi produktami serii SIMATIC S5 marki Siemens. Standard ten zawiera bardzo odmienne w zakresie technologicznym programowalne sterowniki PLC. Wybrane jednostki centralne CPU przykuwają uwagę tym, że mają odpowiednio dobrane wersje technologii obudowy, parametry procesora lub pamięć podręczną.

Funkcje i dane techniczne

Dla generacji SIMATIC S5 marki Siemens znajdziesz zgodne moduły, do których należą ponadprogramowe moduły wyjścia i wejścia, moduły komunikacyjne, moduły adapterów, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięciowe, moduły modemów, moduły zasilaczy, moduły pomiarowe, a do tego również zestawy montażowe. Oprogramowanie do pracy i parametryzacji programowalnych sterowników logicznych Siemens S5 to STEP5 w odpowiedniej specyfikacji konfiguracyjnej. Komponenty wyposażenia tej rodziny nierzadko wciąż mogą być stosowane w obszarach automatyzacji, które nie zostały zaktualizowane do SIMATIC Siemens w wersji S7. Model ten jest wycofany przez firmę Siemens, ale jesteśmy w stanie zaoferować go w wariancie używanym.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5184-3UA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt