SIEMENS Simatic S5 - 6ES5185-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5185-3UA11

6ES5185-3UA11 - takim numerem katalogowym odznacza się rozszerzająca jednostka w wersji 185 U, która posiada parametry 5/115-230 V AC i 18 A oraz dysponuje 21 slotami. Podzespół dostępny w naszym sklepie internetowym pozostaje rozwiązaniem z edycji sterowników programowalnych PLC S5 marki Siemens. Komponent ten zaopatrzono w specyfikację specjalnie zaprojektowaną do wdrażania działań sterowniczych w segmentach automatyki, więc całkowicie wydajnie wykonuje pracę w zakładach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5185-3UA11

6ES5185-3UA11 jest sprzedawanym w sklepie Magsteron modelem jednostki rozszerzającej o funkcjonalności przystosowanej do wytycznych zautomatyzowanych systemów przemysłowych. Budowa technologiczna tego akcesorium ułatwia w pełni profesjonalne wdrażanie czynności w rozmaitych obszarach zakładu. Udostępniany na specjalne zamówienie model produktu dla programowalnych sterowników S5 firmy Siemens przyspiesza zgodne z wymaganiami obsługiwanie istotnych czynności układów automatyki.

Korzyści i specyfikacja

Produkt oferowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową na zamówienie może znaleźć zastosowanie ze wszystkimi praktycznymi elementami w liniach PLC S5 firmy Siemens. Generacja ta uwzględnia wyjątkowo odmienne pod względem konstrukcyjnym programowalne sterowniki logiczne. Wybrane warianty Siemens S5 mogły otrzymać przystosowane szerokości, wysokości i głębokości montażowe obudów, architektury procesorów i pamięć na program.

Funkcjonalności i zastosowania

Dla technologii SIMATIC S5 marki Siemens prezentowane są zoptymalizowane elementy takie, jak ponadprogramowe moduły wejść i wyjść, złącza komunikacyjne, adaptery, przekaźniki, pamięci Micro SD, modemy, moduły zasilaczy, moduły zliczająco-pomiarowe bądź też komplety montażowe. Inżynieryjne narzędzie do programowania i konfiguracji PLC SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w specjalnie dopasowanej wersji produktowej. Sterowniki minionej generacji wciąż skutecznie mogą znaleźć zastosowanie w obszarach automatyzacji, które nie są rozbudowane do sterownika Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5185-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt