SIEMENS Simatic S5 - 6ES5185-3UA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5185-3UA13

6ES5185-3UA13 - takim numerem w katalogu producenta oznaczono jednostkę rozszerzającą RACK z 21 slotami, która jest zasilana przez 110/230 V AC. Proponowany przez nas produkt wykonano dla konstrukcji sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Komponent sprzedawany w naszym sklepie Magsteron zaopatrzono w funkcjonalność dostosowaną do użytku w segmencie automatyki przemysłowej, w wyniku czego ekonomicznie sprawdza się w wymagających operacjach technologicznych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5185-3UA13

6ES5185-3UA13 opracowano jako jednostkę rozszerzającą, która posiada konfigurację techniczną przystosowaną do parametrów systemu automatyki SIMATIC S5. Zastosowanie tego wariantu gwarantuje w pełni bezproblemowe ukierunkowanie zadań PLC w specjalistycznych warunkach przemysłowych. Dostępny na specjalne zamówienie komponent wyposażenia dla programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens optymalizuje skuteczne wdrażanie różnych cykli systemu automatyki przemysłowej.

Specyfikacja i zalety

Komponent dostarczany na zamówienie w naszej ofercie jest przystosowany do współpracy z innymi uniwersalnymi elementami z katalogu produktów Siemens SIMATIC S5. Kategoria ta uwzględnia niestandardowe pod względem technicznym sterowniki PLC. Dostarczane jednostki centralne CPU S5 firmy Siemens zwracają uwagę tym, że otrzymały specjalnie dostosowane warianty montażowe technologii obudowy, specyfikacje procesora bądź też pamięć podręczną.

Funkcje i możliwości

Dla kategorii S5 firmy Siemens udostępniliśmy zgodne moduły, jakimi są rozbudowujące moduły wejściowe i wyjściowe, porty komunikacyjne, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, karty Micro SD, karty modemowe, źródła energii, moduły zliczające czy też szyny instalacyjne. Platforma do programowania i parametryzacji sterowników programowalnych S5 Siemens to STEP5 we właściwie dobranej specyfikacji konfiguracyjnej. Podzespoły wyposażenia wycofanej już linii wciąż skutecznie mogą działać w strefach obiektu, które nie są zmodernizowane do nowszych wersji PLC.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5185-3UA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt