SIEMENS Simatic S5 - 6ES5185-3UA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5185-3UA21

6ES5185-3UA21 - taki numer otrzymała jednostka rozszerzająca U185 z łącznie 21 slotami, która jest zasilana przez 5/24 V DC oraz działa z prądem 18 A. Proponowany w naszym sklepie produkt wykonano dla systemu programowalnego sterownika logicznego SIMATIC S5. Element oferowany w naszym sklepie ma specyfikację idealnie dobraną do przeprowadzania działań w środowiskach przemysłowych, a tym samym ze stuprocentowym powodzeniem może uczestniczyć w wielu procesach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5185-3UA21

6ES5185-3UA21 to numer jednostki rozszerzającej o konstrukcji pod kątem technologicznym zoptymalizowanej względem specyfikacji sterowników SIMATIC S5. Budowa techniczna sprzedawanego obecnie przez nasz sklep kontrolera usprawnia szybkie wykonywanie czynności PLC w różnych dziedzinach przemysłowych. Prezentowany przez nas podzespół z serii sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5 gwarantuje ekonomiczne kontrolowanie procesów technologicznych.

Korzyści i specyfikacja

Jednostka rozszerzająca proponowana w naszym sklepie z automatyką przemysłową jest zaprojektowana kompatybilnie z różnymi modelami urządzeń w systemie PLC S5 Siemens. Generacja ta obejmuje w wyraźnym stopniu zróżnicowane jakościowo sterowniki. Poszczególne modele SIMATIC S5 marki Siemens wyróżniają się tym, że posiadają dość różne wysokości obudów, parametry procesora, a także pamięć programową.

Funkcje i zastosowania

Dla linii S5 marki Siemens możemy zaprezentować najróżniejsze urządzenia, takie jak kompatybilne moduły wyjściowe i wejściowe, interfejsy i porty komunikacyjne, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, karty Micro SD, karty modemów, zasilacze dedykowane, moduły liczników oraz komplety montażowe. Inżynieryjne narzędzie do tworzenia programów sterowników PLC Siemens S5 to STEP5 w przystosowanej konfiguracji. Urządzenia tej generacji obecnie znajdują zastosowanie w środowiskach, których nie rozbudowano do odsłony SIMATIC S7. Produkt jest już niedostępny w sprzedaży u producenta, w związku z czym obecnie zamawiamy jego wariant używany.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5185-3UA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt