SIEMENS Simatic S5 - 6ES5185-3UA31

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5185-3UA31

6ES5185-3UA31 został zaprojektowany jako jednostka rozszerzeń 185 o parametrach 40 A prądu i 5/115-230 V AC napięcia, która została wyposażona w 21 slotów. Podzespół sprzedawany w naszym sklepie jest częścią układu sterowników PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Proponowane urządzenie jest wyposażone w konstrukcję technologiczną całkowicie wystarczającą do wykonywania procesów w otoczeniu przemysłowym, dzięki czemu bardzo bezpiecznie będzie działać w różnych zakładach.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5185-3UA31

6ES5185-3UA31 spełnia funkcję jednostki rozszerzającej o konfiguracji pod kątem technologicznym przygotowanej do specyfikacji sterownika SIMATIC S5 marki Siemens. Konstrukcja oferowanego na zamówienie komponentu pozwala na wyjątkowo sprawne uruchamianie prac sterowniczych w rozmaitych dziedzinach automatyki. Sprzedawany model wyposażenia z podkategorii sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5 pozwala na zgodne z wytycznymi inicjowanie zróżnicowanych programów PLC.

Specyfikacja i zalety

Model oferowany w naszym sklepie internetowym może pracować z różnymi wieloma podzespołami systemu sterowników programowalnych PLC SIMATIC Siemens S5. Układ ten zapewnia zróżnicowane w zakresie konstrukcyjnym urządzenia. Skatalogowane rozwiązania S5 wyróżniają się tym, że posiadają w większości indywidualne głębokości obudów, specyfikacje procesora bądź też wysokość pamięci.

Funkcje i dane techniczne

Dla podkategorii SIMATIC S5 stworzone zostały także odpowiednie rozwiązania, którymi są uzupełniające moduły wejść i wyjść, porty komunikacyjne, moduły z adapterami, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięciowe, karty modemowe, moduły zasilaczy, moduły licznikowe, a także zestawy instalacyjne. Platforma programistyczna do zarządzania programami sterowników PLC SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w optymalnie dopasowanej wersji konfiguracyjnej. Tak zaprojektowane produkty nierzadko wciąż znajdują się w użytkowaniu w strefach przemysłu, których nie zmodernizowano do sterownika SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5185-3UA31
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt