SIEMENS Simatic S5 - 6ES5185-3UA32

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5185-3UA32

6ES5185-3UA32 to numer katalogowy jednostki rozszerzeń 185U z 21 slotami zasilanej przez 5/115-230 V i pracującej z prądem 40 A. Sprzęt proponowany w sklepie Magsteron jest rozwiązaniem z kategorii programowalnego sterownika logicznego PLC Siemens SIMATIC S5. Sprzedawany produkt zaopatrzono w funkcjonalność dobrze dobraną do spełniania funkcji sterowniczych w otoczeniu przemysłowym, dlatego też efektywnie będzie uczestniczyć w różnych procesach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5185-3UA32

6ES5185-3UA32 jest oferowany jako jednostka rozszerzająca o konstrukcji odpowiednio dostosowanej względem konfiguracji technologicznej systemu SIMATIC S5. Budowa oferowanego modelu pozwala na bardzo szybkie wykonywanie działań PLC w zróżnicowanych obszarach automatyki przemysłowej. Sprzedawany na specjalne zamówienie produkt dla systemu SIMATIC S5 marki Siemens usprawnia efektywne kontrolowanie procesów sterowniczych.

Korzyści

Produkt udostępniany przez sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron jest wykonany zgodnie ze wszystkimi pozostałymi urządzeniami z rodziny PLC SIMATIC S5. Seria ta obejmuje w znaczącym stopniu przystosowane technologicznie sterowniki. Udostępnione kontrolery Siemens SIMATIC S5 mogą mieć dość odmienne gabaryty montażowe obudów, jednostki obliczeniowe i rozmiary pamięci.

Funkcjonalności i zastosowania

W systemie SIMATIC S5 marki Siemens można kupić również specjalne produkty, wśród których wyróżniamy niestandardowe moduły wyjść i wejść, moduły komunikacji, moduły adapterów, przekaźniki, karty Micro SD, karty modemów, źródła zasilania, moduły licznikowe, ale również zestawy montażowe. Środowisko do programowania produktów S5 to STEP5 w trafnie dopasowanej specyfikacji. Tak wyprodukowane logiczne sterowniki cały czas mogą być stosowane w obszarach zakładów, których nie rozbudowano do systemu SIMATIC w wariancie S7. Wariant proponowany na zamówienie przez sklep Magsteron nie jest już rozwijany przez markę Siemens, a więc na chwilę obecną dostarczamy go w postaci używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5185-3UA32
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt