SIEMENS Simatic S5 - 6ES5185-3UA33

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5185-3UA33

6ES5185-3UA33 to oferowany w naszym sklepie model jednostki rozszerzającej RACK 185U dla S5-135/55 w wersji z 21 slotami. Dostępny w naszym internetowym sklepie wariant należy do konfiguracji sterownika programowalnego SIMATIC S5 oraz cechuje się parametrami prądu i napięcia 40 A i 5/120-230 V. Sprzedawany przez nas produkt otrzymał budowę odpowiednią do inicjowania procesów w segmentach automatyki przemysłowej, w związku z czym może sprawdzić się w zróżnicowanych zastosowaniach.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5185-3UA33

6ES5185-3UA33 to sprzedawany w naszym sklepie internetowym model o specyfikacji dostosowanej pod kątem konstrukcyjnym do parametrów technologicznych systemu SIMATIC. Funkcjonalność sprzedawanego kontrolera umożliwia w pełni efektywne doprowadzanie operacji PLC w różnych obiektach automatyki przemysłowej. Oferowany produkt z serii logicznych sterowników S5 marki Siemens pozwala na sukcesywne inicjowanie najbardziej kluczowych działań układu automatyki.

Specyfikacja i korzyści

Komponent proponowany na zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron będzie funkcjonować z wieloma innymi produktami w systemie urządzeń SIMATIC S5 firmy Siemens. Układ ten oferuje w znacznej mierze przystosowane w zakresie technicznym sterowniki. Oferowane jednostki centralne SIMATIC Siemens S5 otrzymały indywidualnie dostosowane warianty instalacyjne obudów, układ procesora czy też pamięć na dane.

Funkcje i dane techniczne

W ramach S5 firmy Siemens udostępniliśmy zróżnicowane podzespoły, do których należą elastyczne moduły wejść i wyjść, moduły dedykowane komunikacji, moduły adapterów, przekaźniki sterownicze, pamięci Micro SD, moduły modemów, moduły zasilające, moduły zliczające, a ponadto zestawy montażowe. Narzędzie programistyczne do zmiany ustawień sterowników PLC S5 Siemens to STEP5 w zgodnej technologicznie odsłonie. Rozwiązania tej kategorii nadal powszechnie sprawdzają się w obszarach automatyzacji, których nie rozbudowano do nowszych wersji sterownika.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5185-3UA33
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt