SIEMENS Simatic S5 - 6ES5185-3UA42

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5185-3UA42

6ES5185-3UA42 to jednostka rozszerzająca o parametrach 5/24 V DC i 40 A wyposażona w 21 slotów. Sprzedawany element pozostaje rozwiązaniem należącym do systemu sterownika PLC S5 marki Siemens. Komponent dostępny w sklepie Magsteron ma technologię praktycznie idealnie dopasowaną do wdrażania operacji w środowisku przemysłowym, w wyniku czego bardzo wydajnie pracuje w najbardziej złożonych zadaniach.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5185-3UA42

6ES5185-3UA42 to oferowany w naszym sklepie internetowym produkt o konfiguracji dopasowanej pod kątem technicznym specjalnie względem specyfikacji zautomatyzowanych segmentów systemu. Budowa oferowanego podzespołu pozwala na szybkie realizowanie procesów PLC w zaawansowanych dziedzinach automatyki. Oferowany przez nasz sklep model komponentu z generacji sterowników PLC S5 firmy Siemens usprawnia sukcesywne kontrolowanie specjalistycznych procesów technologicznych.

Specyfikacja i zalety

Wariant prezentowany przez nasz sklep internetowy Magsteron zapewnia bezproblemową współpracę z licznymi urządzeniami w układzie PLC Siemens S5. System ten zawiera w wyraźnym stopniu niestandardowe technicznie programowalne sterowniki logiczne. Określone komponenty SIMATIC S5 firmy Siemens wyróżniają się tym, że mają bardzo zróżnicowane szerokości, wysokości i głębokości instalacyjne obudów, możliwości procesora czy zasoby pamięciowe.

Funkcje i dane techniczne

W dziedzinie SIMATIC S5 prezentowane są rozmaite akcesoria, do których zaliczamy wielokierunkowe moduły wejścia i wyjścia, moduły ułatwiające komunikację, moduły adapterów, dodatkowe przekaźniki, karty Micro SD, modemy internetowe, moduły zasilaczy, moduły zliczające, a także szyny montażowe. Oprogramowanie do zarządzania programami SIMATIC S5 to STEP5 w prawidłowej konfiguracji numerowej. Programowalne sterowniki logiczne z tej generacji nadal powszechnie bywają eksploatowane w strefach automatyki przemysłowej niepoddanych rozbudowie do nowszych odsłon SIMATIC Siemens PLC.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5185-3UA42
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt