SIEMENS Simatic S5 - 6ES5186-5UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5186-5UA11

6ES5186-5UA11 - taki numer katalogowy posiada wyposażona w 11 slotów jednostka rozszerzająca 186U, która jest zasilana przez 115-230/5 V i pracuje z prądem 15 A. Sprzedawany przez nas model jest częścią układów programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5. Komponent wyposażono w budowę techniczną optymalnie dobraną do wdrażania procesów sterowniczych w otoczeniu automatyki przemysłowej, dlatego też idealnie sprawdzi się w wielu różnych zadaniach.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5186-5UA11

6ES5186-5UA11 - taki numer katalogowy otrzymała jednostka rozszerzająca o budowie pod kątem konstrukcyjnym dostosowanej specjalnie względem charakterystyki technicznej systemu SIMATIC S5. Zakup tego produktu gwarantuje stuprocentowo ekonomiczne inicjowanie procesów sterowniczych w niestandardowych obiektach automatyki przemysłowej. Przedstawiany w naszym sklepie wariant modelowy z kategorii sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 marki Siemens pozwala na zgodne z wymaganiami realizowanie rozmaitych procesów technologicznych.

Korzyści i specyfikacja

Wariant sprzedawany na zamówienie przez Magsteron posiada projekt kompatybilny z innymi rozwiązaniami z katalogu programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens. Seria ta obejmuje w znaczącym stopniu różne pod względem technologicznym urządzenia. Wyprodukowane jednostki centralne SIMATIC S5 odznaczają się tym, że uzyskały stosunkowo zróżnicowane wysokości, głębokości i szerokości obudów, dane procesora lub też wysokość pamięci.

Parametry i możliwości

W edycji SIMATIC S5 zakupisz zoptymalizowane rozwiązania takie, jak np. wszechstronne moduły wejść i wyjść, komunikacyjne porty i interfejsy, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, karty Micro SD, karty modemowe, moduły zasilacza, moduły zliczająco-pomiarowe czy też szafy montażowe. Narzędzie do zarządzania programami sterowników programowalnych SIMATIC S5 to STEP5 w zgodnej wersji konfiguracyjnej. Tak wyprodukowane PLC obecnie pracują w zakładach niepoddanych aktualizacji do SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5186-5UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt