SIEMENS Simatic S5 - 6ES5187-5UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5187-5UA11

6ES5187-5UA11 jest oferowanym przez Magsteron modelem jednostki rozszerzającej 187U w wersji z 11 gniazdami. Sprzęt sprzedawany w naszym sklepie jest rozwiązaniem z linii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Proponowany podzespół posiada konstrukcję odpowiednią do przeprowadzania operacji w obszarze automatyki przemysłowej, w związku z tym bez żadnych przeszkód będzie uczestniczyć w najbardziej zaawansowanych procesach.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5187-5UA11

6ES5187-5UA11 - takim numerem katalogowym wyróżnia się jednostka rozszerzająca o budowie dopasowanej specjalnie względem parametrów technicznych systemu SIMATIC S5. Jakość tego wariantu usprawnia specjalistyczne wykonywanie zadań sterowniczych w zróżnicowanych obszarach przemysłowych. Oferowany przez nas model z serii sterowników programowalnych S5 Siemens przyspiesza skuteczne przeprowadzanie profesjonalnych działań w zakładzie.

Specyfikacja techniczna

Produkt oferowany na zamówienie przez nasz sklep internetowy Magsteron można stosować z bardzo wieloma elementami układu programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC Siemens S5. Linia ta zawiera zróżnicowane w zakresie jakościowym jednostki centralne. Wybrane modele CPU SIMATIC S5 mogły otrzymać dość różne gabaryty instalacyjne konstrukcji obudowy, dane obliczeniowe lub też pamięć podręczną.

Parametry i możliwości

Dla systemu S5 marki Siemens można znaleźć również uniwersalne komponenty takie, jak przykładowo ponadprogramowe moduły wejściowe i wyjściowe, porty komunikacyjne, moduły z adapterami, przekaźniki, karty pamięciowe, modemy, moduły zasilające, moduły liczników, a ponadto komplety montażowe. Platforma do programowania produktów S5 firmy Siemens to STEP5 w kompatybilnej wersji. Sprzęty z taką konstrukcją cały czas mogą być stosowane w obszarach, których nie poddano modernizacji do Siemens S7. Produkt sprzedawany na specjalne zamówienie w naszym sklepie jest aktualnie wycofany ze sprzedaży u producenta, dlatego proponujemy odnowioną wersję od dystrybutora.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5187-5UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt