SIEMENS Simatic S5 - 6ES5188-3UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5188-3UA12

6ES5188-3UA12 - pod takim numerem katalogowym można znaleźć stojak RACK dla 135U i 155U działający z prądem 40 A i zasilany przez 120-230/5 V w wersji z 21 slotami. Dostępny w sklepie Magsteron podzespół wykonano dla układu sterowników programowalnych PLC S5. Dostępne w naszym sklepie urządzenie zwraca uwagę poprzez specyfikację praktycznie przystosowaną do kontrolowania procesów w obszarze zakładów przemysłowych, dlatego też sprawnie sprawdzi się w licznych zakresach zastosowań.

Siemens SIMATIC S5 - stojak RACK - 6ES5188-3UA12

6ES5188-3UA12 pracuje jako stojak RACK o budowie przystosowanej do zapotrzebowania urządzeń systemu SIMATIC S5. Funkcjonalność mechaniczna tego podzespołu zdecydowanie przyspiesza inicjowanie operacji PLC w zaawansowanych dziedzinach automatyki przemysłowej. Dostępny na zamówienie w naszym sklepie internetowym model z gamy kontrolerów S5 Siemens gwarantuje efektywne obsługiwanie najróżniejszych aplikacji sterownika logicznego.

Specyfikacja techniczna

Stojak RACK udostępniany na zamówienie w sklepie Magsteron wykonano zgodnie z wieloma różnymi podzespołami układu produktów S5 marki Siemens. Generacja ta uwzględnia bardzo zbalansowane pod względem technicznym kontrolery. Sprzedawane rozwiązania SIMATIC S5 zwracają uwagę tym, że otrzymały stosunkowo różne warianty montażowe technologii obudowy, procesory czy rozmiary pamięci.

Funkcjonalności i zastosowania

W układzie Siemens S5 znajdziesz również specjalne podzespoły, do których zaliczamy kompatybilne moduły wyjściowe i wejściowe, moduły komunikacji, moduły adapterów, moduły przekaźnikowe, pamięci Micro SD, modemy internetowe, moduły do zasilania, moduły liczników i zestawy montażowe. Narzędzie programistyczne do parametryzacji programowalnych sterowników SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w przystosowanej wersji konfiguracyjnej. CPU w tym układzie czasami nadal stosuje się w systemach, których nie poddano modernizacji do wariantu Siemens SIMATIC S7. Produkt oferowany na zamówienie przez nasz sklep Magsteron jest aktualnie wycofany ze sprzedaży przez firmę Siemens, ale jesteśmy w stanie sprowadzić jego używaną wersję od dystrybutora.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5188-3UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt