SIEMENS Simatic S5 - 6ES5188-3UA31

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5188-3UA31

6ES5188-3UA31 - taki numer zamówieniowy otrzymał stojak RACK dla jednostek 135U/155U w wersji z 21 slotami. Wariant dostępny w naszym sklepie internetowym przynależy do układu sterownika PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Oferowany podzespół posiada specyfikację techniczną specjalnie opracowaną do przeprowadzania operacji w zakładzie przemysłowym, dlatego wydajnie może pracować w rozmaitych zakresach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - stojak RACK - 6ES5188-3UA31

6ES5188-3UA31 to oferowany w naszym sklepie stojak RACK, który posiada specyfikację odpowiednio dopasowaną względem parametrów technicznych systemu SIMATIC S5. Funkcjonalność technologiczna oferowanego przez sklep Magsteron komponentu gwarantuje w stu procentach ekonomiczne wdrażanie czynności sterownika PLC w różnych obszarach automatyki. Dostępny w asortymencie naszego sklepu wariant produktowy dla systemów S5 firmy Siemens pozwala na zgodne z wymaganiami inicjowanie najistotniejszych zadań na linii sterowniczej.

Zalety i specyfikacja

Stojak RACK proponowany w naszym sklepie wykonano zgodnie z różnymi podzespołami należącymi do serii produktów SIMATIC Siemens S5. Grupa ta obejmuje dość zróżnicowane pod względem konstrukcyjnym programowalne sterowniki logiczne. Sklasyfikowane modele PLC S5 firmy Siemens uzyskały inne głębokości obudowy, architektury obliczeniowe lub pamięć dla użytkownika.

Funkcjonalności i możliwości

W linii S5 firmy Siemens możesz zamówić rozmaite akcesoria, jak np. elastyczne moduły wyjść i wejść, porty komunikacyjne, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, karty pamięci, karty modemowe, źródła energii, moduły liczników, a także szafy montażowe. Oprogramowanie inżynieryjne do tworzenia programów urządzeń S5 Siemens to STEP5 w optymalnej konfiguracji numerowej. Sterowniki z tej kategorii wciąż efektywnie mogą działać w strefach niepoddanych rozbudowie do sterownika S7. Produkt ten został już wycofany ze sprzedaży przez producenta, w związku z czym oferujemy jego odświeżoną wersję w postaci używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5188-3UA31
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt