SIEMENS Simatic S5 - 6ES5220-0AB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5220-0AB11

6ES5220-0AB11 - takim numerem odznacza się skrzynka kontrolera DISIT. Komponent proponowany przez sklep Magsteron pochodzi z układu sterownika SIMATIC S5 firmy Siemens. Urządzenie oferowane w naszym sklepie internetowym posiada budowę technologiczną optymalną do inicjowania procesów sterowniczych w branżach przemysłowych, dzięki czemu też bez większych przeszkód sprawdza się w wielu zakładach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - skrzynka sterownika - 6ES5220-0AB11

6ES5220-0AB11 spełnia funkcję skrzynki o konfiguracji pod względem technologicznym dostosowanej specjalnie do specyfiki w pełni przemysłowych obszarów branży. Jakość technologiczna tego komponentu gwarantuje w stu procentach profesjonalne inicjowanie programów sterowniczych w zróżnicowanych obszarach automatyki przemysłowej. Udostępniany na zamówienie w sklepie Magsteron element dla urządzeń SIMATIC S5 usprawnia zgodne z wymaganiami realizowanie procesów programowalnego sterownika logicznego PLC.

Specyfikacja i korzyści

Produkt sprzedawany na zamówienie przez nasz sklep jest przystosowany do pracy z różnymi elastycznymi częściami z edycji urządzeń SIMATIC S5. Seria ta zapewnia w znacznym stopniu zróżnicowane jakościowo jednostki centralne CPU. Udostępnione jednostki centralne SIMATIC Siemens S5 odznaczają się tym, że uzyskały dobrze przystosowane wysokości, głębokości i szerokości technologii obudowy, możliwości obliczeniowe czy rozmiary pamięci.

Parametry i dane techniczne

W dziedzinie Siemens SIMATIC S5 proponujemy specjalistyczne podzespoły, jakimi są rozszerzające moduły wejściowe i wyjściowe, moduły do komunikacji, moduły adapterów, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięci, modemy internetowe, moduły zasilacza, moduły pomiarowe, ale również szyny instalacyjne. Platforma inżynieryjna do modyfikacji programów PLC S5 firmy Siemens to STEP5 w prawidłowej edycji konfiguracyjnej. Sprzęty o takich parametrach nadal efektywnie bywają stosowane w obszarach zakładowych niepoddanych unowocześnieniu do sterownika Siemens typu S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5220-0AB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt