SIEMENS Simatic S5 - 6ES5220-0AF11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5220-0AF11

6ES5220-0AF11 to numer katalogowy klawiatury przemysłowej dla systemu DIRIT. Dostępne w sklepie Magsteron urządzenie jest częścią linii sterownika SIMATIC S5 marki Siemens. Komponent sprzedawany w naszym sklepie internetowym zwraca uwagę poprzez konstrukcję techniczną dostosowaną do użycia w obszarach przemysłowych, a zarazem idealnie funkcjonuje w zaawansowanych projektach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - klawiatura przemysłowa - 6ES5220-0AF11

6ES5220-0AF11 - taki numer produktu posiada klawiatura przemysłowa o funkcjonalności odpowiednio dostosowanej do charakterystyki technologicznej wielu systemów i maszyn. Wykorzystanie właśnie tego urządzenia zdecydowanie usprawnia ukierunkowanie procesów sterownika w różnych zakładach przemysłowych. Dostępny na zamówienie w asortymencie naszego sklepu internetowego podzespół systemu kontrolera S5 marki Siemens zapewnia sukcesywne wdrażanie specjalistycznych harmonogramów programowalnego sterownika logicznego PLC.

Korzyści

Produkt dostarczany na zamówienie przez nasz sklep zapewnia efektywną współpracę z wieloma komponentami wchodzącymi w skład linii sterowników Siemens S5. System obejmuje w znacznym stopniu różne technologicznie modele. Konkretne kontrolery SIMATIC Siemens S5 odznaczają się tym, że otrzymały dość różne głębokości obudowy, dane procesora czy pojemność pamięci.

Funkcjonalności i dane techniczne

W linii S5 prezentowane są także różne dodatkowe urządzenia, na przykład dołączane moduły wejścia i wyjścia, moduły komunikacyjne, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięci, modemy, zasilacze dedykowane, moduły pomiarowe, a także komplety instalacyjne. Oprogramowanie do opracowywania programów sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w trafnie dopasowanej specyfikacji konfiguracyjnej. Podzespoły w tym wykonaniu cały czas mogą być używane w obszarach zakładowych nierozbudowanych do wariantu SIMATIC w wersji S7. Moduł oferowany na zamówienie w sklepie Magsteron obecnie jest wycofany przez producenta, ale jesteśmy w stanie sprowadzić jego wersję odświeżoną z rynku wtórnego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5220-0AF11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt