SIEMENS Simatic S5 - 6ES5221-0AE13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5221-0AE13

6ES5221-0AE13 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł rozszerzeń DIMOS z kablem 10 m. Proponowany wariant wyprodukowano dla układu sterowników logicznych SIMATIC S5 firmy Siemens. Oferowany przez nas element zwraca uwagę poprzez budowę wyjątkowo dobrze dobraną do kontrolowania procesów w zakładach przemysłowych, w wyniku czego optymalnie będzie działać w najbardziej wymagających obszarach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł rozszerzeń - 6ES5221-0AE13

6ES5221-0AE13 - taki numer otrzymał moduł rozszerzeń o specyfice dopasowanej do wymagań specjalistycznych obszarów systemu SIMATIC S5. Wykorzystanie tego elementu zapewnia stuprocentowo profesjonalne wdrażanie programów PLC w rozmaitych strefach automatyki przemysłowej. Sprzedawany na zamówienie w asortymencie naszego sklepu internetowego model z edycji produktów S5 marki Siemens zapewnia bezpieczne kontrolowanie procesów technologicznych w zakładzie.

Korzyści

Moduł rozszerzeń oferowany przez nasz sklep na specjalne zamówienie jest zaprojektowany zgodnie z rozmaitymi rozwiązaniami z generacji programowalnych sterowników logicznych PLC S5 firmy Siemens. Linia ta zawiera w dużej mierze odmienne pod względem technologicznym podzespoły. Dostarczane programowalne sterowniki logiczne SIMATIC S5 uzyskały indywidualnie dopasowane rozmiary montażowe obudowy, dane obliczeniowe lub roboczą pamięć.

Funkcje i dane techniczne

W standardzie S5 firmy Siemens prezentujemy przydatne urządzenia takie, jak na przykład uzupełniające moduły wejściowe i wyjściowe, moduły ułatwiające komunikację, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięci, karty modemów, źródła zasilania, moduły licznikowe, a do tego również zestawy instalacyjne. Narzędzie inżynieryjne do pracy i konfiguracji produktów SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w odpowiednio dobranej odsłonie. Sprzęty starszej generacji nadal powszechnie mogą być stosowane w obszarach branżowych, których nie rozbudowano do nowszych odsłon sterownika PLC. Moduł ten pozostaje na chwilę obecną wycofany przez producenta, dlatego u nas otrzymasz jego wersję używaną.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5221-0AE13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt