SIEMENS Simatic S5 - 6ES5234-1AC11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5234-1AC11

6ES5234-1AC11 to numer katalogowy modułu pamięci S5-210, który został wyposażony w gniazda EPROM i 4 KB CMOS-RAM. Dostępny w naszym sklepie Magsteron model jest częścią podkategorii SIMATIC S5. Dostępne urządzenie jest zaopatrzone w specyfikację techniczną wystarczającą do kontroli procesów w branży automatyki przemysłowej, a dzięki temu całkowicie sprawnie może funkcjonować w bardzo różnych zakresach zastosowań.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci - 6ES5234-1AC11

6ES5234-1AC11 - pod takim numerem oferujemy moduł pamięci, który posiada charakterystykę technologiczną zoptymalizowaną specjalnie względem parametrów systemu SIMATIC. Specyfikacja tego modelu gwarantuje wyjątkowo szybkie uruchamianie czynności sterownika PLC w zróżnicowanych zakładach. Proponowany na zamówienie w naszym sklepie komponent dla systemu Siemens S5 pozwala na sukcesywne inicjowanie wielu operacji układu automatyki.

Specyfikacja i zalety

Moduł pamięci prezentowany w naszym sklepie jest wyprodukowany zgodnie z innymi uniwersalnymi elementami należącymi do rodziny sterowników PLC SIMATIC S5. Standard ten obejmuje znacząco zróżnicowane w zakresie technicznym urządzenia. Oferowane rozwiązania S5 firmy Siemens wyróżniają się tym, że otrzymały specjalnie dostosowane głębokości konstrukcji obudowy, specyfikacje procesora lub pamięć na dane.

Funkcje i dane techniczne

Dla urządzeń z kategorii SIMATIC S5 sprzedajemy także kompatybilne produkty, m.in. wielokierunkowe moduły wejść i wyjść, komunikacyjne porty i interfejsy, adaptery, moduły przekaźnikowe, karty pamięci, karty modemów, źródła zasilania, moduły liczników, a ponadto zestawy instalacyjne. Inżynieryjna aplikacja do zmiany ustawień programowalnych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w dostosowanej specyfikacji. Rozwiązania starszej generacji wciąż skutecznie znajdują się w użyciu w strefach branży niepoddanych rozbudowie do nowszych odsłon sterownika PLC. Moduł ten jest obecnie wycofany z produkcji, dlatego sprzedajemy go w wersji zregenerowanej ze sprawdzonych źródeł.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5234-1AC11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt