SIEMENS Simatic S5 - 6ES5234-1AD11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5234-1AD11

6ES5234-1AD11 jest numerem katalogowym modułu pamięci S5-210 z gniazdami EPROM i 8 KB CMOS-RAM. Sprzedawany w sklepie Magsteron sprzęt pochodzi ze środowiska kontrolerów PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Produkt oferowany w naszym sklepie internetowym otrzymał konstrukcję techniczną optymalnie dostosowaną do wdrażania działań w środowiskach automatyki, więc w pełni skutecznie może się sprawdzić w najbardziej rozmaitych rozwiązaniach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci - 6ES5234-1AD11

6ES5234-1AD11 to produkt, którym jest moduł pamięci odpowiednio dopasowany do charakterystyki technologicznej zautomatyzowanych projektów systemowych. Budowa proponowanego na zamówienie w naszym internetowym sklepie wariantu zdecydowanie ułatwia wdrażanie operacji PLC w różnych obiektach przemysłowych. Proponowany komponent z serii sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens gwarantuje ekonomiczną obsługę programów na linii sterowniczej.

Specyfikacja i korzyści

Moduł pamięci w tej wersji może funkcjonować z wieloma innymi praktycznymi produktami przynależącymi do serii programowalnych sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens. Rodzina ta obejmuje w znacznym stopniu przystosowane pod względem technicznym modele. Wybrane programowalne sterowniki PLC SIMATIC S5 marki Siemens uzyskały odpowiednio dobrane rozmiary technologii obudowy, układy procesorów oraz pamięć na program.

Funkcjonalności i zastosowania

Dla generacji S5 udostępniliśmy także przydatne elementy, do których należą wszechstronne moduły wejścia i wyjścia, moduły dedykowane komunikacji, moduły adapterów, przekaźniki sterownicze, karty pamięciowe, moduły modemów, zasilacze, moduły pomiarowo-zliczające, a także szyny instalacyjne. Platforma inżynieryjna do tworzenia programów dla Siemens S5 to STEP5 w zgodnej technologicznie wersji produktowej. Sterowniki w tym standardzie przez cały czas sprawdzają się w strefach zakładów przemysłowych nierozbudowanych do nowszych wersji systemu SIMATIC. Produkt ten oferujemy jako wariant odnowiony w formie używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5234-1AD11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt