SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-1AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-1AA11

6ES5241-1AA11 - takim numerem katalogowym odznacza się 2-kanałowy moduł dekodera pozycji IP-241 dla jednostek S5-135/155. Proponowany przez nasz sklep Magsteron sprzęt jest częścią serii kontrolerów SIMATIC S5. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym model jest wyposażony w funkcjonalność w pełni wystarczającą do zadziałania w obszarze automatyki przemysłowej, dzięki czemu efektywnie znajduje zastosowanie w najbardziej niestandardowych procesach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pozycjonowania - 6ES5241-1AA11

6ES5241-1AA11 to numer katalogowy modułu pozycjonującego o specyfikacji dopasowanej pod kątem mechanicznym specjalnie do wymagań profesjonalnych linii zakładowych. Jakość oferowanego obecnie w naszym sklepie wariantu usprawnia w pełni skuteczne realizowanie aplikacji sterownika w rozmaitych dziedzinach przemysłowych. Proponowany przez nas komponent z kategorii SIMATIC S5 firmy Siemens umożliwia efektywne kontrolowanie projektów PLC.

Korzyści

Moduł pozycjonujący sprzedawany w sklepie Magsteron wyprodukowano zgodnie z innymi przydatnymi podzespołami z gamy programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 marki Siemens. System ten uwzględnia znacząco odmienne w zakresie konstrukcyjnym kontrolery. Wyprodukowane programowalne sterowniki logiczne SIMATIC S5 firmy Siemens przykuwają uwagę tym, że uzyskały nieco odmienne szerokości, wysokości i głębokości instalacyjne obudów, architektury procesorów lub pojemność pamięci.

Funkcje i możliwości

W linii Siemens SIMATIC S5 możesz kupić także kompatybilne komponenty, jak m.in. opcjonalne moduły wyjść i wejść, interfejsy komunikacyjne, moduły z adapterami, akcesoria przekaźnikowe, pamięci Micro SD, modemy, moduły zasilacza, moduły pomiarowe oraz komplety instalacyjne. Platforma inżynieryjna do kreowania i modyfikowania programów sterowników programowalnych S5 marki Siemens to STEP5 w dostosowanej technologicznie specyfikacji. Komponenty wyposażenia o takiej specyfikacji nadal są używane w systemach, których nie zaktualizowano do sterownika SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5241-1AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt