SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-1AB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-1AB11

6ES5241-1AB11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się 1-kanałowy moduł pozycjonowania dla napędów DC z enkoderem inkrementalnym. Sprzęt oferowany w naszym asortymencie wyprodukowano dla kategorii sterowników logicznych PLC SIMATIC S5. Dostępny u nas model wyposażono w konstrukcję najbardziej właściwą do przeprowadzania działań w branżach automatyki przemysłowej, dlatego z powodzeniem może pracować w różnych obszarach zakładu.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pozycjonowania - 6ES5241-1AB11

6ES5241-1AB11 to oferowany w naszym sklepie internetowym moduł pozycjonowania, który posiada konfigurację technologiczną odpowiednio dopasowaną względem specyfiki specjalistycznych aplikacji zakładowych. Funkcjonalność sprzedawanego w naszym sklepie internetowym sprzętu gwarantuje w pełni skuteczne realizowanie zadań w strefach automatyki przemysłowej. Sprzedawany na zamówienie podzespół z grupy PLC S5 marki Siemens zapewnia zgodne z wytycznymi przeprowadzanie najbardziej istotnych projektów sterowniczych.

Specyfikacja i zalety

Moduł oferowany przez nasz sklep Magsteron jest przystosowany do pracy z wieloma elastycznymi komponentami w układzie programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5. Kategoria uwzględnia w znacznej mierze różne w zakresie jakościowym modele PLC. Sklasyfikowane sterowniki SIMATIC Siemens S5 wyróżniają się tym, że otrzymały w większości indywidualne wymiary instalacyjne konstrukcji obudowy, procesory, a także ilość pamięci.

Funkcje i dane techniczne

Dla technologii SIMATIC S5 zakupisz rozmaite komponenty, którymi są elastyczne moduły wyjściowe i wejściowe, moduły do komunikacji, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięci, moduły modemów, źródła energii, moduły zliczające, a także szyny instalacyjne. System do pracy i parametryzacji programowalnych sterowników S5 marki Siemens to STEP5 w zgodnej specyfikacji. Produkty z tej odsłony wciąż obecnie są stosowane w obszarach automatyzacji, które nie zostały rozbudowane do sterownika Siemens typu S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5241-1AB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt