SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-1AB12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-1AB12

6ES5241-1AB12 spełnia funkcję modułu pozycjonowania IP-241 z 1 kanałem cyfrowego enkodera inkrementalnego. Oferowany w naszym sklepie model przygotowano dla układu sterowników PLC S5 Siemens. Urządzenie proponowane w sklepie Magsteron wyróżnia się poprzez specyfikację dobrze zoptymalizowaną do zastosowania w segmentach automatyki przemysłowej, a dzięki temu bez problemów będzie pracować w różnych zakładach i środowiskach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pozycjonowania - 6ES5241-1AB12

6ES5241-1AB12 - taki numer posiada moduł o budowie technologicznej dostosowanej specjalnie do konstrukcji specjalistycznych zakładów systemowych. Zastosowanie w praktyce oferowanego przez nasz sklep internetowy sprzętu przyspiesza w pełni bezproblemowe uruchamianie operacji PLC w wyjątkowo specyficznych środowiskach automatyki. Sprzedawany na specjalne zamówienie komponent wyposażenia z rodziny kontrolerów S5 marki Siemens umożliwia skuteczne wdrażanie specjalistycznych programów sterownika.

Zalety

Moduł oferowany przez nasz sklep internetowy Magsteron działa z wieloma innymi modelami z edycji sterowników PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Podkategoria ta zawiera w znaczącym stopniu różniące się od siebie technologicznie modele. Dostarczane jednostki centralne CPU Siemens S5 wyróżniają się tym, że posiadają przystosowane wersje technologii obudowy, architektury procesorów czy ilość pamięci.

Funkcjonalności i możliwości

Dla układu Siemens SIMATIC S5 możesz kupić rozmaite urządzenia, do których zaliczamy załączane moduły wyjść i wejść, interfejsy i porty komunikacyjne, moduły adapterów, przekaźniki, karty pamięciowe, modemy internetowe, zasilacze dedykowane, liczniki, a także komplety instalacyjne. Narzędzie programistyczne do opracowywania programów sterowników SIMATIC S5 to STEP5 w dostosowanej technologicznie edycji produktowej. Podzespoły wyposażenia tej generacji wciąż efektywnie sprawdzają się w środowiskach, których nie poddano modernizacji do nowszych wariantów sterownika.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5241-1AB12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt