SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-1AC11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-1AC11

6ES5241-1AC11 opracowano jako 1-kanałowy moduł pozycjonowania z enkoderem cyfrowym w wersji IP-241. Proponowany w sklepie Magsteron model przynależy do struktury sterownika programowalnego PLC SIMATIC Siemens S5. Wariant sprzedawany w naszym asortymencie wyposażono w funkcjonalność odpowiednią do zastosowań sterowniczych w obszarach przemysłowych, dlatego też bez większych przeszkód będzie się sprawdzać w rozmaitych projektach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pozycjonowania - 6ES5241-1AC11

6ES5241-1AC11 - pod takim numerem oferujemy moduł pozycjonowania, który posiada charakterystykę dostosowaną specjalnie do wymagań technicznych wielu projektów. Wykorzystanie oferowanego przez Magsteron kontrolera w pełni pozwala na wyjątkowo bezproblemowe przeprowadzanie procesów sterownika PLC w zaawansowanych środowiskach. Proponowany przez nasz sklep internetowy wariant modelowy z systemu logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 pozwala na wydajne obsługiwanie rozmaitych zadań układów sterowania.

Zalety

Moduł oferowany przez nasz sklep można wykorzystać z wieloma urządzeniami z linii urządzeń Siemens S5. Seria ta zawiera stosunkowo niestandardowe w zakresie jakościowym jednostki CPU. Poszczególne urządzenia SIMATIC Siemens S5 odznaczają się tym, że uzyskały specjalnie dopasowane głębokości montażowe technologii obudowy, dane obliczeniowe i rozmiary pamięci.

Funkcje i możliwości

Dla systemu S5 marki Siemens zamówisz specjalne moduły, jak na przykład uniwersalne moduły wyjścia i wejścia, interfejsy i porty komunikacyjne, moduły adapterów, akcesoria przekaźnikowe, karty Micro SD, karty modemów, moduły zasilaczy, liczniki oraz szyny instalacyjne. Narzędzie programistyczne do parametryzacji sterowników Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w przystosowanej wersji konfiguracyjnej. Części wyposażenia z takimi parametrami nadal efektywnie używa się w obszarach automatyzacji, które nie są zaktualizowane do sterownika Siemens SIMATIC S7. Moduł ten sprzedajemy w formie produktu używanego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5241-1AC11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt