SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-1AC12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-1AC12

6ES5241-1AC12 to numer katalogowy dla 1-kanałowego modułu pozycji IP-241 z enkoderem cyfrowym. Dostępny produkt stanowi rozwiązanie z serii sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens. Podzespół oferowany w naszym sklepie jest zaopatrzony w specyfikację techniczną wyjątkowo dobrze zoptymalizowaną do kontrolowania procesów sterowniczych w warunkach przemysłowych, w związku z czym bez większych przeszkód znajduje zastosowanie w najbardziej złożonych układach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pozycjonowania - 6ES5241-1AC12

6ES5241-1AC12 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł pozycjonowania, który posiada specyfikę przystosowaną do spełniania funkcji technicznych w zakładach automatyki. Budowa proponowanego w naszym sklepie modelu pozwala na skuteczne wykonywanie zadań sterowniczych w trudnych obszarach przemysłowych. Proponowany przez nas sprzęt zaprojektowany dla sterowników programowalnych S5 gwarantuje zgodne z wytycznymi realizowanie skomplikowanych działań PLC.

Zalety i specyfikacja

Moduł pozycjonowania sprzedawany na specjalne zamówienie przez nasz sklep wykazuje zgodność z innymi podzespołami wliczanymi do serii programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens S5. Układ ten oferuje stosunkowo zróżnicowane jakościowo komponenty technologiczne. Określone modele SIMATIC S5 uzyskały specjalnie dopasowane głębokości montażowe obudowy, procesory czy zasoby pamięci.

Funkcje i zastosowania

W serii SIMATIC S5 znajdują się także rozmaite rozwiązania, jakimi są chociażby niestandardowe moduły wejść i wyjść, moduły komunikacji, adaptery, przekaźniki sterownicze, karty pamięci, moduły modemów, zasilacze dedykowane, moduły pomiarowe, a ponadto komplety instalacyjne. Platforma programistyczna do pracy i parametryzacji sterowników PLC S5 firmy Siemens to STEP5 w odpowiednio dobranej odsłonie konfiguracyjnej. Jednostki z tej linii nadal można eksploatować w warunkach, których nie zaktualizowano do sterownika Siemens w wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5241-1AC12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt