SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-1AD12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-1AD12

6ES5241-1AD12 jest 1-kanałowym cyfrowym modułem pozycjonowania IP-241 z enkoderem absolutnym przeznaczonym dla jednostek S5-135/155. Oferowany w naszym internetowym sklepie sprzęt pozostaje rozwiązaniem z podkategorii PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Dostępny wariant wyróżnia się poprzez funkcjonalność optymalnie przystosowaną do inicjowania operacji w środowiskach automatyki przemysłowej, a tym samym bez problemów sprawdzi się w takich układach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pozycjonowania - 6ES5241-1AD12

6ES5241-1AD12 - taki numer katalogowy posiada moduł pozycjonowania o specyfikacji technicznej dopasowanej względem wymagań zautomatyzowanych aplikacji zakładowych. Funkcjonalność proponowanego w sklepie Magsteron wariantu znacząco przyspiesza wydajne uruchamianie projektów PLC w różnych dziedzinach przemysłowych. Prezentowany w naszym asortymencie model sprzętu z edycji sterowników Siemens SIMATIC S5 zapewnia wydajne wykonywanie najistotniejszych zadań na linii PLC.

Zalety

Moduł pozycjonowania dostępny w naszej ofercie jest przystosowany do pracy z wieloma przemysłowymi sterownikami edycji PLC S5 marki Siemens. System ten oferuje dość niestandardowe technicznie jednostki centralne. Proponowane CPU S5 Siemens mogą mieć indywidualnie dostosowane głębokości, szerokości i wysokości instalacyjne konstrukcji obudowy, układy procesorów lub wielkość pamięci.

Funkcjonalności i możliwości

Dla serii SIMATIC S5 marki Siemens prezentujemy dedykowane komponenty, do których zaliczamy ponadprogramowe moduły wyjścia i wejścia, interfejsy komunikacyjne, moduły adapterów, przekaźniki, karty Micro SD, modemy internetowe, źródła zasilania, liczniki czy też szafy montażowe. Aplikacja do kreowania i modyfikowania programów PLC SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w prawidłowej wersji produktowej. Podzespoły minionej serii obecnie nadal stosuje się w obszarach niepoddanych modernizacji do sterownika SIMATIC S7 firmy Siemens. Moduł udostępniany na zamówienie w naszym sklepie internetowym jest na chwilę obecną wycofany ze sprzedaży u producenta, ale dostarczamy go od zaufanych dostawców.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5241-1AD12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt