SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-1AE11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-1AE11

6ES5241-1AE11 jest oferowanym w sklepie Magsteron modułem pozycjonowania IP-241 z enkoderem inkrementalnym dla napędów DC. Sprzedawane w naszym sklepie urządzenie przygotowano dla układów kontrolerów SIMATIC S5 marki Siemens. Sprzęt ma budowę dopasowaną do wdrażania procesów sterowniczych w obszarze automatyki przemysłowej, więc bardzo skutecznie może się sprawdzić w wielu strefach technologicznych zakładu.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pozycjonowania - 6ES5241-1AE11

6ES5241-1AE11 został opracowany jako moduł pozycjonowania o specyfikacji technicznej odpowiednio dobranej do charakterystyki systemu SIMATIC S5. Zastosowanie właśnie tego dostępnego aktualnie w naszym asortymencie modelu zdecydowanie ułatwia efektywne uruchamianie aplikacji PLC w różnych strefach przemysłowych. Udostępniany przez nas na zamówienie element generacji logicznych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens pozwala na ekonomiczne wykonywanie zróżnicowanych zadań sterownika PLC.

Specyfikacja techniczna

Moduł pozycjonowania dostępny na specjalne zamówienie w naszym internetowym sklepie wykonano zgodnie z wieloma funkcjonalnymi modelami w linii produktów S5. Seria ta posiada w wyraźnej mierze różniące się od siebie w zakresie jakościowym elementy. Dostarczane komponenty SIMATIC Siemens S5 otrzymały bardzo różne szerokości, wysokości i głębokości instalacyjne obudowy, układy scalone i pamięć na dane.

Funkcjonalności i możliwości

W standardzie Siemens S5 występują różne produkty, jak przykładowo niestandardowe moduły wejść i wyjść, interfejsy i porty komunikacyjne, adaptery, moduły przekaźnikowe, karty Micro SD, moduły modemów, źródła energii, moduły pomiarowe czy szyny montażowe. Inżynieryjny system do pracy i konfiguracji programowalnych sterowników S5 marki Siemens to STEP5 w trafnej wersji. Sterowniki logiczne programowalne w tej technologii wciąż z powodzeniem funkcjonują w obszarach automatyki przemysłowej nieunowocześnianych do PLC w wersji S7. Prezentowany przez nas produkt nie jest obecnie produkowany przez markę Siemens, dlatego oferujemy go jako produkt używany.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5241-1AE11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt