SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-1AE12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-1AE12

6ES5241-1AE12 jest numerem katalogowym cyfrowego enkodera pozycji IP-241 w wersji z 1 kanałem. Sprzęt sprzedawany w naszym sklepie internetowym zaprojektowano dla konfiguracji programowalnych sterowników logicznych S5 Siemens. Produkt ten otrzymał specyfikację optymalnie dobraną specjalnie do wdrażania procesów sterowniczych w automatyce przemysłowej, a więc bardzo wydajnie będzie działać w rozmaitych zakładach.

Siemens SIMATIC S5 - cyfrowy enkoder pozycji - 6ES5241-1AE12

6ES5241-1AE12 - taki numer katalogowy otrzymał enkoder, który posiada konstrukcję odpowiednio przystosowaną do zapotrzebowania technicznego w pełni zautomatyzowanych układów systemu. Zastosowanie właśnie tego kontrolera pozwala na stuprocentowo bezproblemowe uruchamianie procesów sterownika w zróżnicowanych obszarach przemysłowych. Oferowany w naszym internetowym sklepie podzespół zaprojektowany dla urządzeń S5 marki Siemens zapewnia zgodne z wymaganiami obsługiwanie operacji PLC.

Zalety

Enkoder proponowany na specjalne zamówienie w ofercie naszego sklepu funkcjonuje z wieloma różnymi urządzeniami przynależącymi do produktów SIMATIC S5 marki Siemens. Standard ten uwzględnia znacząco różniące się od siebie jakościowo sterowniki. Oferowane kontrolery S5 przykuwają uwagę tym, że otrzymały przystosowane szerokości, wysokości i głębokości instalacyjne technologii obudowy, układy scalone czy też roboczą pamięć.

Parametry i dane techniczne

W technologii SIMATIC S5 firmy Siemens możemy zaproponować dedykowane produkty, do których zaliczamy niestandardowe moduły wejścia i wyjścia, interfejsy i porty komunikacyjne, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięciowe, moduły modemu, moduły zasilacza, moduły zliczająco-pomiarowe, a także zestawy instalacyjne. Narzędzie do zarządzania programami sterowników PLC Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w prawidłowej wersji konfiguracyjnej. Sprzęty o takiej konstrukcji cały czas są użytkowane w obiektach niezaktualizowanych do odsłony Siemens SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5241-1AE12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt