SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-1AF12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-1AF12

6ES5241-1AF12 - takim numerem katalogowym odznacza się cyfrowy moduł dekodera pozycji z 1 kanałem w wersji IP-241. Sprzedawany w naszym internetowym sklepie sprzęt pochodzi z kategorii sterownika programowalnego PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Oferowany komponent zaopatrzono w budowę technologiczną idealnie dopasowaną do inicjowania operacji w środowisku automatyki, dzięki temu całkowicie wydajnie sprawdza się w złożonych czynnościach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł cyfrowy - 6ES5241-1AF12

6ES5241-1AF12 to dostępny w naszym sklepie internetowym moduł o charakterystyce odpowiednio przygotowanej do specyfikacji wielu licznych układów technologicznych. Użycie tego elementu pozwala na wyjątkowo bezproblemowe wykonywanie operacji sterowniczych w zaawansowanych warunkach automatyki. Udostępniany na specjalne zamówienie produkt z podkategorii kontrolera S5 firmy Siemens zapewnia sukcesywne wykonywanie istotnych programów PLC.

Zalety

Moduł cyfrowy udostępniany w naszym sklepie z automatyką przemysłową będzie funkcjonować z wieloma innymi produktami z serii logicznych sterowników programowalnych PLC Siemens S5. Podkategoria ta obejmuje dość rozmaite w zakresie konstrukcyjnym kontrolery. Dostarczane PLC Siemens SIMATIC S5 zwracają uwagę tym, że otrzymały bardzo różne szerokości montażowe, wysokości montażowe technologii obudowy, układy scalone i pamięć podręczną.

Funkcje i możliwości

Dla technologii SIMATIC S5 dostarczane są najróżniejsze produkty takie, jak przykładowo niestandardowe moduły wejść i wyjść, porty komunikacyjne, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięci, moduły modemów, moduły zasilacza, liczniki czy też szyny instalacyjne. Narzędzie inżynieryjne do programowania i parametryzacji sterowników Siemens S5 to STEP5 w dostosowanej edycji produktowej. Części wyposażenia tej generacji wciąż mogą sprawdzić się w obszarach, których nie poddano modernizacji do sterownika SIMATIC S7 Siemens. Moduł proponowany na specjalne zamówienie obecnie nie jest rozwijany u marki Siemens, a tym samym jesteśmy w stanie zaproponować jego wariant odświeżony od zaufanych dostawców.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5241-1AF12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt