SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-1AU11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-1AU11

6ES5241-1AU11 jest dostępnym w naszym sklepie Magsteron modułem dekodera. Oferowany przez nas wariant jest rozwiązaniem należącym do platformy kontrolerów PLC SIMATIC S5. Proponowany produkt ma specyfikację techniczną optymalnie dobraną do kontrolowania operacji sterowniczych w otoczeniu automatyki, dzięki czemu bardzo bezpiecznie wykonuje pracę w zróżnicowanych obszarach zakładu przemysłowego.

Siemens SIMATIC S5 - moduł dekodera - 6ES5241-1AU11

6ES5241-1AU11 - taki numer katalogowy otrzymał moduł dekodera o konfiguracji dostosowanej pod kątem konstrukcyjnym do budowy różnych układów technologicznych. Zastosowanie w praktyce tego elementu usprawnia ekonomiczne inicjowanie pracy PLC w specjalistycznych strefach przemysłowych. Oferowany przez nasz sklep Magsteron model sprzętu z serii SIMATIC S5 gwarantuje efektywne wdrażanie projektów na linii sterowniczej.

Zalety

Moduł dekodera udostępniany przez nasz sklep Magsteron pracuje z różnymi innymi modelami będącymi częścią systemu PLC SIMATIC S5. Grupa ta uwzględnia wyjątkowo różne pod względem jakościowym jednostki CPU. Zamawiane modele S5 marki Siemens odznaczają się tym, że otrzymały bardzo różne wersje instalacyjne konstrukcji obudowy, układ procesora lub też pamięć RAM.

Funkcje i dane techniczne

Dla standardu S5 firmy Siemens sprzedajemy zgodne akcesoria, takie jak uzupełniające moduły wyjścia i wejścia, interfejsy i porty komunikacyjne, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięciowe, moduły modemu, moduły do zasilania, liczniki, jak również szyny instalacyjne. Inżynieryjne oprogramowanie do modyfikacji programów produktów S5 firmy Siemens to STEP5 w specjalnie dopasowanej edycji. Sterowniki logiczne programowalne starszej generacji nadal powszechnie są eksploatowane w obszarach przemysłowych niepoddanych aktualizacji do sterownika Siemens S7. Moduł ten jest obecnie wycofany ze sprzedaży u marki Siemens, ale możemy go pozyskać na specjalne życzenie z bezpiecznych i zaufanych źródeł.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5241-1AU11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt