SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-3BA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-3BA11

6ES5241-3BA11 - takim numerem w katalogu producenta oznaczono moduł cyfrowy enkodera pozycji w wersji IP-241 dla kontrolerów 135U i 155U. Dostępne w naszym sklepie Magsteron urządzenie wywodzi się z edycji sterownika programowalnego SIMATIC S5. Oferowany wariant zwraca uwagę poprzez bardzo dobrą specyfikację technologiczną do wdrażania operacji sterowniczych w branży przemysłowej, w związku z czym z całkowitym powodzeniem wykonuje pracę w systemach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł cyfrowy - 6ES5241-3BA11

6ES5241-3BA11 - takim numerem w katalogu producenta oznaczono moduł cyfrowy o funkcjonalności technicznej odpowiednio dopasowanej do wymagań rozmaitych aplikacji. Wykorzystanie tego modelu pozwala na wydajne przeprowadzanie procesów sterownika w obiektach automatyki. Oferowany przez sklep internetowy Magsteron komponent z linii logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens umożliwia zgodne z wymaganiami wdrażanie programów PLC.

Specyfikacja techniczna

Moduł cyfrowy udostępniany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron możesz używać z różnymi innymi urządzeniami generacji PLC Siemens SIMATIC S5. System ten uwzględnia w wyraźnym stopniu przystosowane konstrukcyjnie CPU. Wybrane modele sterowników SIMATIC S5 otrzymały w większości różne wysokości obudów, procesory i wielkość pamięci.

Funkcje i dane techniczne

W serii Siemens SIMATIC S5 znajdziesz także różne urządzenia, m.in. załączane moduły wyjściowe i wejściowe, interfejsy i porty komunikacyjne, adaptery, dodatkowe przekaźniki, karty pamięciowe, modemy internetowe, źródła energii, moduły licznikowe, a także szyny montażowe. Oprogramowanie inżynierskie do zmiany ustawień PLC Siemens S5 to STEP5 w optymalnej edycji konfiguracyjnej. Sterowniki logiczne z takimi parametrami przez cały czas można stosować w strefach automatyki niepoddanych rozbudowie do nowszych wersji PLC. Moduł ten pozyskujemy w wariancie używanym z bezpiecznych źródeł i od zaufanych dostawców.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5241-3BA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt