SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-3BA11R

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-3BA11R

6ES5241-3BA11R to dostępny w naszym sklepie internetowym moduł cyfrowy dekodera pozycji IP-241 z 2 kanałami. Oferowany przez nas podzespół należy do linii sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Dostępny w naszym sklepie element jest wyposażony w funkcje specjalnie dopasowane do wdrażania operacji w segmentach automatyki, dzięki temu w stu procentach ekonomicznie pracuje w różnych środowiskach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł cyfrowy - 6ES5241-3BA11R

6ES5241-3BA11R - pod takim numerem znajdziesz moduł cyfrowy dekodera pozycji, który posiada konstrukcję dopasowaną do standardów technologicznych całkowicie zautomatyzowanych segmentów zakładu. Zastosowanie tego akcesorium pozwala na szybkie wdrażanie procesów sterownika PLC w różnych dziedzinach. Proponowany na zamówienie element wyposażenia z serii kontrolera S5 firmy Siemens usprawnia bezpieczną obsługę programów i aplikacji.

Specyfikacja i korzyści

Moduł cyfrowy dostępny na zamówienie w asortymencie naszego sklepu może współpracować z wieloma funkcjonalnymi elementami rodziny programowalnych sterowników logicznych PLC S5 firmy Siemens. Podkategoria ta zapewnia w wyraźnej mierze zoptymalizowane jakościowo sterowniki. Oferowane rozwiązania S5 Siemens zwracają uwagę tym, że otrzymały dość zróżnicowane głębokości, szerokości i wysokości montażowe obudowy, procesory i pamięć podręczną.

Funkcjonalności i możliwości

W ramach S5 firmy Siemens dostępne są uniwersalne akcesoria, jak np. elastyczne moduły wyjściowe i wejściowe, moduły komunikacyjne, moduły z adapterami, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięciowe, moduły modemu, moduły zasilaczy, liczniki i szyny montażowe. Inżynieryjna platforma do modyfikacji programów PLC SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w dostosowanej specyfikacji produktowej. Programowalne sterowniki logiczne z takimi parametrami nadal z powodzeniem mogą być stosowane w strefach zakładowych, których nie rozbudowano do nowszych wersji PLC. Moduł ten pozyskujemy od sprawdzonych dostawców.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5241-3BA11R
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt