SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-3DA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-3DA11

6ES5241-3DA11 - takim numerem odznacza się analogowy moduł ultradźwiękowego dekodera pozycji w wersji IP-241. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym podzespół pozostaje rozwiązaniem z serii programowalnych sterowników logicznych Siemens SIMATIC S5. Proponowany komponent wyróżnia się poprzez konstrukcję technologiczną odpowiednią do inicjowania operacji w segmentach przemysłowych, w wyniku czego dobrze sprawdzi się w warunkach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł analogowy - 6ES5241-3DA11

6ES5241-3DA11 został wyprodukowany jako moduł analogowy o konfiguracji zoptymalizowanej specjalnie pod kątem wymagań technologicznych systemu SIMATIC. Wykorzystanie w praktyce tego elementu pozwala na wyjątkowo sprawne ukierunkowanie operacji PLC w podstawowym otoczeniu automatyki przemysłowej. Dostępny na zamówienie podzespół wyposażenia dla sterowników SIMATIC S5 marki Siemens ułatwia bezpieczne inicjowanie zaawansowanych cykli układów automatyki.

Korzyści

Moduł analogowy dostępny na zamówienie w naszym sklepie internetowym z automatyką przemysłową będzie kompatybilny z wieloma uniwersalnymi podzespołami będącymi częścią urządzeń S5. System ten zawiera wyjątkowo zróżnicowane jakościowo jednostki centralne. Zamawiane modele SIMATIC Siemens S5 mają w większości odmienne warianty montażowe obudowy, układy procesorów i zasoby pamięci.

Parametry i dane techniczne

W serii S5 firmy Siemens dostępne są także zróżnicowane moduły, wśród których wyróżniamy niestandardowe moduły wyjścia i wejścia, moduły ułatwiające komunikację, adaptery, dodatkowe przekaźniki, karty pamięci, karty modemowe, źródła energii, moduły pomiarowe i komplety instalacyjne. Inżynieryjne oprogramowanie do programowania sterowników S5 firmy Siemens to STEP5 w prawidłowej konfiguracji. Sterowniki logiczne programowalne o takiej specyfikacji wciąż wydajnie działają w obiektach, których nie rozbudowano do sterownika SIMATIC S7 Siemens. Moduł oferowany na specjalne zamówienie przez nasz sklep internetowy Magsteron z automatyką przemysłową jest na chwilę obecną wycofany ze sprzedaży przez producenta, dlatego proponujemy go w formie używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5241-3DA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt