SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-3DA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5241-3DA12

6ES5241-3DA12 jest numerem analogowego modułu ultradźwiękowego dekodera pozycji IP-241. Podzespół dostępny w naszym sklepie internetowym to rozwiązanie z serii programowalnego sterownika logicznego SIMATIC S5 marki Siemens. Oferowany w naszym sklepie internetowym produkt uzyskał specyfikację technologiczną dopasowaną do eksploatacji w branży automatyki, w związku z czym znajdzie zastosowanie w bardzo zróżnicowanych aplikacjach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł analogowy - 6ES5241-3DA12

6ES5241-3DA12 to numer katalogowy, pod którym sprzedajemy moduł analogowy o specyfikacji przystosowanej pod względem technicznym do konfiguracji systemu SIMATIC S5. Konstrukcja oferowanego podzespołu zapewnia bezpieczne inicjowanie prac sterowniczych w standardowych środowiskach. Sprzedawany na specjalne zamówienie w sklepie Magsteron model opracowany dla sterowników PLC S5 firmy Siemens umożliwia sukcesywne wdrażanie różnych projektów automatyki.

Korzyści i specyfikacja

Moduł analogowy proponowany na zamówienie w naszym internetowym sklepie może współpracować z licznymi produktami wliczanymi do serii programowalnych sterowników S5 firmy Siemens. Układ ten obejmuje w znacznej mierze przystosowane jakościowo jednostki centralne CPU. Sprzedawane modele SIMATIC Siemens S5 odznaczają się tym, że mają odpowiednio dobrane głębokości, szerokości i wysokości instalacyjne technologii obudowy, procesory lub też zasoby pamięciowe.

Parametry i zastosowania

W układzie SIMATIC S5 firmy Siemens oferowane są specjalistyczne rozwiązania, do których zaliczają się kompatybilne moduły wejścia i wyjścia, porty komunikacyjne, moduły adapterów, dodatkowe przekaźniki, karty pamięci, karty modemów, moduły zasilające, moduły licznikowe oraz zestawy instalacyjne. Platforma inżynierska do programowania i parametryzacji sterowników Siemens S5 to STEP5 w specjalnie dopasowanej wersji produktowej. Podzespoły z taką budową wciąż wydajnie można stosować w obszarach przemysłowych niepoddanych aktualizacji do wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5241-3DA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt