SIEMENS Simatic S5 - 6ES5242-1AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5242-1AA11

6ES5242-1AA11 - takim numerem katalogowym odznacza się moduł licznika IP-242 o kompaktowej konstrukcji. Oferowany w sklepie Magsteron wariant jest rozwiązaniem z generacji kontrolerów PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Proponowany w naszym internetowym sklepie model posiada wyjątkowo dobrze dopasowaną do kontrolowania operacji w segmencie automatyki przemysłowej budowę, w związku z czym bardzo sprawnie wykonuje działania w różnych obszarach zakładu.

Siemens SIMATIC S5 - moduł licznika - 6ES5242-1AA11

6ES5242-1AA11 to moduł licznika o budowie specjalnie dobranej pod względem konstrukcyjnym do specyfikacji technologicznej systemu SIMATIC S5. Zastosowanie tego podzespołu zdecydowanie ułatwia skuteczne wdrażanie operacji sterownika w najbardziej podstawowych strefach przemysłowych. Sprzedawany na zamówienie w naszym sklepie model komponentu dla układu S5 usprawnia bezpieczne obsługiwanie wielu procesów układu automatyki.

Zalety

Moduł licznika oferowany na specjalne zamówienie w sklepie Magsteron odznacza się kompatybilnością z innymi praktycznymi modelami z linii programowalnych sterowników logicznych S5. Układ ten uwzględnia w dużym stopniu różniące się od siebie pod względem konstrukcyjnym produkty. Wyprodukowane PLC SIMATIC S5 mogły uzyskać odpowiednie głębokości, szerokości i wysokości obudowy, dane obliczeniowe i pamięć RAM.

Parametry i możliwości

Dla podkategorii SIMATIC S5 firmy Siemens znajdziesz także odpowiednie produkty, między innymi dodatkowe moduły wejściowe i wyjściowe, komunikacyjne porty i interfejsy, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, karty pamięci, modemy internetowe, moduły zasilacza, moduły liczników, a ponadto szyny instalacyjne. Oprogramowanie inżynierskie do tworzenia programów sterowników PLC S5 to STEP5 w zgodnej konfiguracji produktowej. Rozwiązania tej linii wciąż z powodzeniem eksploatuje się w zakładach automatyki, których nie zaktualizowano do wariantu Siemens S7. Moduł ten obecnie nie jest produkowany przez producenta, ale jesteśmy w stanie pozyskać jego wariant używany ze sprawdzonych źródeł.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5242-1AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt