SIEMENS Simatic S5 - 6ES5242-1AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5242-1AA12

6ES5242-1AA12 - taki numer katalogowy posiada moduł licznika typu IP-242 z 7 kanałami. Dostępny w naszym internetowym sklepie produkt jest częścią systemu sterowników programowalnych PLC SIMATIC Siemens S5. Oferowany w sklepie Magsteron model otrzymał konstrukcję techniczną praktycznie dostosowaną do wdrażania procesów w obszarze automatyki, a dzięki temu w pełni bezawaryjnie funkcjonuje w zakładach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł licznika - 6ES5242-1AA12

6ES5242-1AA12 to sprzedawany przez nas moduł licznika o charakterystyce odpowiednio dopasowanej do standardów technologicznych systemu SIMATIC S5. Wybór proponowanego aktualnie w naszym internetowym sklepie sprzętu umożliwia ukierunkowanie działań sterownika w różnych środowiskach i otoczeniach. Sprzedawany w naszym sklepie produkt z serii kontrolerów SIMATIC Siemens S5 gwarantuje wydajne wdrażanie licznych procesów automatyki przemysłowej.

Korzyści i specyfikacja

Moduł licznika udostępniany na specjalne zamówienie w naszej ofercie zapewnia działanie z najbardziej funkcjonalnymi urządzeniami wchodzącymi w skład systemu sterowników Siemens SIMATIC S5. Podkategoria ta zawiera w dużym stopniu zbalansowane w zakresie technicznym programowalne modele PLC. Konkretne sterowniki S5 wyróżniają się tym, że mają w większości odmienne wersje instalacyjne obudowy, dane procesora oraz pamięć na program.

Funkcjonalności i dane techniczne

W serii S5 możesz znaleźć liczne rozwiązania takie, jak uniwersalne moduły wejściowe i wyjściowe, moduły komunikacyjne, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty Micro SD, moduły modemów, zasilacze, moduły zliczająco-pomiarowe, a ponadto zestawy instalacyjne. Narzędzie inżynieryjne do programowania i konfiguracji sterowników S5 marki Siemens to STEP5 w przystosowanej specyfikacji konfiguracyjnej. Sterowniki logiczne tej serii wciąż wydajnie są stosowane w strefach przemysłowych niezaktualizowanych do sterownika w wersji S7. Moduł sprzedawany przez nasz sklep Magsteron nie jest już wspierany przez firmę Siemens, dlatego dostarczamy jego wariant odświeżony w formie produktu używanego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5242-1AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt