SIEMENS Simatic S5 - 6ES5242-1AA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5242-1AA21

6ES5242-1AA21 to numer katalogowy, pod którym sprzedajemy moduł licznikowy typu IP-242A. Oferowany w sklepie Magsteron model wyprodukowano dla konfiguracji kontrolerów SIMATIC S5 marki Siemens. Dostępny w naszym sklepie element jest wyposażony w konstrukcję technologiczną idealnie dopasowaną do kontrolowania procesów sterowniczych w otoczeniu automatyki, dzięki czemu też idealnie sprawdzi się w wymagających operacjach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł licznika - 6ES5242-1AA21

6ES5242-1AA21 to sprzedawany przez nas moduł licznika o specyfikacji odpowiednio przystosowanej pod względem technologicznym do wymogów specjalistycznych segmentów branży. Konstrukcja mechaniczna tego produktu pozwala na profesjonalne ukierunkowanie projektów sterownika w różnych strefach automatyki przemysłowej. Oferowany na specjalne zamówienie model urządzenia zaprojektowany dla systemu SIMATIC S5 optymalizuje sukcesywne inicjowanie profesjonalnych działań programowalnego sterownika logicznego PLC.

Korzyści i specyfikacja

Moduł licznika prezentowany przez nasz sklep internetowy Magsteron można wykorzystać z innymi praktycznymi podzespołami z serii sterowników PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Linia uwzględnia w znacznej mierze dostosowane technicznie warianty. Zamawiane jednostki centralne SIMATIC Siemens S5 przykuwają uwagę tym, że uzyskały w większości odmienne wysokości, głębokości i szerokości instalacyjne konstrukcji obudowy, architektury procesorów bądź też dostępną pamięć.

Parametry i zastosowania

Dla linii SIMATIC S5 dostarczane są rozmaite moduły, jak między innymi rozszerzające moduły wyjść i wejść, złącza komunikacyjne, adaptery, przekaźniki, karty Micro SD, karty modemów, moduły zasilaczy, moduły liczników czy szafy montażowe. Narzędzie inżynierskie do opracowywania programów urządzeń SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w optymalnie dopasowanej specyfikacji konfiguracyjnej. Sterowniki logiczne z tej edycji wciąż z powodzeniem znajdują się w użytkowaniu w obszarach niepoddanych modernizacji do sterownika SIMATIC S7 firmy Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5242-1AA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt