SIEMENS Simatic S5 - 6ES5242-1AA41

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5242-1AA41

6ES5242-1AA41 to numer katalogowy modułu licznikowego IP-242B z 7 kanałami, który jest przeznaczony dla 115U, 135U i 155U. Proponowany w naszym sklepie produkt stanowi rozwiązanie z serii kontrolerów S5 marki Siemens. Wariant oferowany w naszym sklepie ma odpowiednią konstrukcję techniczną do kontrolowania działań sterowniczych w segmentach automatyki przemysłowej, dzięki czemu dobrze będzie funkcjonować w wymagających zakładach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł licznika - 6ES5242-1AA41

6ES5242-1AA41- pod takim numerem znajdziesz moduł licznika, który posiada funkcjonalność technologiczną odpowiednio dopasowaną do konstrukcji w pełni specjalistycznych zakładów. Podzespół ten gwarantuje efektywne wdrażanie programów PLC w zaawansowanych dziedzinach automatyki. Oferowany w asortymencie naszego sklepu internetowego komponent z podkategorii programowalnych sterowników S5 firmy Siemens przyspiesza sukcesywne wdrażanie wymagających czynności i procesów.

Specyfikacja i zalety

Moduł licznika dostarczany na zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron wykonano zgodnie ze wszystkimi uniwersalnymi częściami w układzie logicznych sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Rodzina ta zawiera w dużej mierze zoptymalizowane pod względem technologicznym modele. Sklasyfikowane jednostki centralne CPU S5 marki Siemens odznaczają się tym, że uzyskały odpowiednio dobrane wymiary instalacyjne technologii obudowy, rdzenie procesora czy też dostępną pamięć.

Funkcjonalności i dane techniczne

Dla standardu SIMATIC S5 marki Siemens dostępne są różne moduły, do których zaliczamy rozszerzające moduły wyjściowe i wejściowe, interfejsy i porty komunikacyjne, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty pamięci, moduły modemu, zasilacze, moduły zliczające, a także zestawy instalacyjne. Narzędzie inżynieryjne do programowania i parametryzacji programowalnych sterowników S5 tego cenionego producenta to STEP5 w prawidłowo dobranej konfiguracji produktowej. Modele wycofanej już generacji nierzadko nadal eksploatuje się w obszarach, których nie zaktualizowano do sterownika w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5242-1AA41
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt