SIEMENS Simatic S5 - 6ES5242-1AU11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5242-1AU11

6ES5242-1AU11 opracowano jako konwerter 24 V/5 V dla modułów IP-242A/B. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym podzespół zalicza się do kategorii sterowników logicznych PLC Siemens SIMATIC S5. Oferowany model jest zaopatrzony w specyfikację technologiczną optymalnie przystosowaną do realizacji operacji w otoczeniu przemysłowym, dzięki czemu bez żadnych problemów będzie pracować w nietypowych zakresach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - konwerter - 6ES5242-1AU11

6ES5242-1AU11 - pod takim numerem zamówisz konwerter o konfiguracji dostosowanej specjalnie do oczekiwań technologicznych najróżniejszych systemów branży przemysłowej. Konstrukcja tego produktu zdecydowanie przyspiesza skuteczne uruchamianie procesów sterownika w specyficznych środowiskach automatyki. Prezentowany przez nas komponent wyposażenia dla systemu logicznych sterowników S5 firmy Siemens pozwala na skuteczne wdrażanie niestandardowych procesów układów sterowania.

Specyfikacja i korzyści

Konwerter oferowany na specjalne zamówienie w naszym internetowym sklepie jest wykonany zgodnie z innymi częściami z edycji urządzeń S5. Podkategoria ta zawiera w znacznym stopniu różne jakościowo rozwiązania. Dostępne kontrolery SIMATIC S5 przykuwają uwagę tym, że uzyskały odpowiednio przystosowane wersje instalacyjne konstrukcji obudowy, układ procesora czy też zasoby pamięciowe.

Funkcjonalności i dane techniczne

Dla serii S5 marki Siemens sprzedajemy również kompatybilne rozwiązania, jakimi są chociażby niestandardowe moduły wyjściowe i wejściowe, moduły komunikacyjne, adaptery, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięci, modemy, moduły zasilacza, moduły pomiarowe i zestawy instalacyjne. Środowisko do konfiguracji produktów Siemens S5 to STEP5 w optymalnie dopasowanej edycji produktowej. PLC z tej rodziny wciąż powszechnie mogą znaleźć zastosowanie w systemach, które nie są zaktualizowane do wersji SIMATIC S7. Moduł ten jest już wycofany z produkcji i sprzedajemy go w wersji używanej, ale utrzymanej w dobrym stanie technicznym.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5242-1AU11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt