SIEMENS Simatic S5 - 6ES5243-1AC11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5243-1AC11

6ES5243-1AC11 opracowano jako moduł analogowy w wersji IP-243 bez przetwornika. Podzespół oferowany w sklepie Magsteron jest częścią konstrukcji kontrolera PLC SIMATIC S5. Element dostępny w naszym sklepie zwraca uwagę poprzez technologię najbardziej właściwą do zastosowań w obszarach zakładowych, dlatego bardzo skutecznie sprawdza się w najbardziej niestandardowych operacjach automatyki przemysłowej.

Siemens SIMATIC S5 - moduł analogowy - 6ES5243-1AC11

6ES5243-1AC11 to numer katalogowy modułu analogowego o konfiguracji technicznej odpowiednio dopasowanej do wymagań całego szeregu aplikacji systemowych. Budowa oferowanego na zamówienie przez nasz sklep internetowy rozwiązania umożliwia uruchamianie procesów PLC w różnych strefach. Dostępny podzespół z edycji logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens gwarantuje zgodne z wymaganiami inicjowanie działań układów automatyki.

Specyfikacja techniczna

Moduł analogowy prezentowany przez nasz sklep internetowy jest przystosowany do funkcjonowania z różnymi innymi produktami należącymi do systemu sterowników programowalnych PLC Siemens S5. Seria ta zawiera wyjątkowo różne konstrukcyjnie jednostki CPU. Sklasyfikowane urządzenia SIMATIC S5 mogą posiadać specjalnie dopasowane warianty obudów, specyfikacje procesora czy pojemność pamięci.

Funkcje i zastosowania

Dla układu SIMATIC S5 marki Siemens prezentowane są praktyczne akcesoria, wśród których wyróżniamy opcjonalne moduły wyjść i wejść, moduły dedykowane komunikacji, adaptery, przekaźniki sterownicze, pamięci Micro SD, modemy, zasilacze dedykowane, moduły pomiarowo-zliczające, a do tego również komplety instalacyjne. Oprogramowanie inżynieryjne do parametryzacji programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w odpowiedniej edycji. Logiczne sterowniki z tego układu mogą pracować w obszarach zakładu, których nie aktualizowano do sterownika Siemens w odsłonie SIMATIC S7. Moduł udostępniany na specjalne zamówienie w asortymencie naszego sklepu nie jest obecnie rozwijany u marki Siemens, dlatego u nas kupisz jego wersję zregenerowaną z bezpiecznego źródła.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5243-1AC11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt