SIEMENS Simatic S5 - 6ES5243-1BA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5243-1BA11

6ES5243-1BA11 to numer katalogowy modułu analogowego IP-243. Komponent oferowany w naszym sklepie Magsteron wykonano dla serii sterownika PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Produkt dostępny w naszym sklepie zaopatrzono w funkcjonalność wyjątkowo dobrze dobraną do przeprowadzania działań w obszarach przemysłowych, w wyniku czego bez jakichkolwiek komplikacji znajduje zastosowanie w całkowicie zautomatyzowanych czynnościach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł analogowy - 6ES5243-1BA11

6ES5243-1BA11 - taki numer produktu posiada moduł analogowy dopasowany do konfiguracji profesjonalnych segmentów systemu SIMATIC S5. Zakup tego podzespołu usprawnia całkowicie specjalistyczne przeprowadzanie działań sterownika PLC w różnych środowiskach i obszarach. Udostępniany w naszym internetowym sklepie model komponentu z generacji sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5 gwarantuje skuteczne realizowanie operacji na linii PLC.

Specyfikacja i korzyści

Moduł analogowy udostępniany w sklepie Magsteron sprawnie działa z rozmaitymi częściami z generacji logicznych sterowników programowalnych S5 firmy Siemens. Seria ta obejmuje w dużym stopniu przystosowane w zakresie konstrukcyjnym programowalne sterowniki logiczne. Dostarczane podzespoły SIMATIC S5 posiadają indywidualnie dobrane wersje instalacyjne obudowy, rdzenie procesora bądź też ilość pamięci.

Funkcjonalności i zastosowania

W zakresie Siemens SIMATIC S5 dokupisz praktyczne moduły, do których należą rozbudowujące moduły wyjściowe i wejściowe, interfejsy komunikacyjne, moduły z adapterami, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięci, modemy, zasilacze, liczniki oraz szafy montażowe. Narzędzie inżynieryjne do obsługi sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w optymalnie dopasowanej odsłonie. Części wyposażenia tej kategorii nadal efektywnie znajdują się w użyciu w zakładach, które nie zostały zaktualizowane do nowszych wersji sterownika Siemens. Moduł proponowany na zamówienie w sklepie Magsteron jest aktualnie wycofany ze sprzedaży przez producenta, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować jego przywróconą wersję w formie używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5243-1BA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt