SIEMENS Simatic S5 - 6ES5244-3AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5244-3AA11

6ES5244-3AA11 jest numerem katalogowym modułu kontroli temperatury typu IP-244, dedykowanego PLC 135U, 155U i 155H. Sprzedawany w naszym internetowym sklepie podzespół należy do serii sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens. Wariant oferowany w sklepie Magsteron jest wyposażony w specyfikację techniczną specjalnie dobraną do eksploatowania w zakładzie przemysłowym, przez co też z powodzeniem pracuje w najbardziej wymagających procesach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 – moduł kontroli temperatury - 6ES5244-3AA11

6ES5244-3AA11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł kontroli temperatury o budowie przystosowanej do parametrów różnych układów systemu. Wybór tego elementu ułatwia w pełni specjalistyczne wykonywanie pracy PLC w niestandardowych strefach automatyki przemysłowej. Oferowany w asortymencie naszego sklepu podzespół wyposażenia opracowany dla sterowników programowalnych SIMATIC S5 usprawnia wydajne kontrolowanie temperatury przy realizacji procesów technologicznych.

Zalety

Moduł prezentowany przez nasz sklep będzie przystosowany do funkcjonowania z różnymi produktami z linii produktów SIMATIC S5 firmy Siemens. Seria ta obejmuje w znaczącym stopniu odmienne pod względem technicznym jednostki CPU. Udostępnione modele S5 firmy Siemens wyróżniają się tym, że mają stosunkowo zróżnicowane wersje technologii obudowy, możliwości procesora bądź też wielkość pamięci.

Funkcjonalności i zastosowania

W technologii SIMATIC S5 sprzedawane są rozmaite komponenty, jak na przykład wielokierunkowe moduły wyjściowe i wejściowe, złącza komunikacyjne, moduły z adapterami, dodatkowe przekaźniki, pamięci Micro SD, modemy, moduły zasilacza, moduły zliczające oraz komplety instalacyjne. Narzędzie programistyczne do opracowywania programów PLC SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w optymalnej odsłonie konfiguracyjnej. Produkty z tej rodziny nierzadko wciąż są użytkowane w obszarach przemysłu nierozbudowanych do nowszych wersji PLC marki Siemens. Model ten oferujemy jako produkt używany w dobrym stanie technicznym.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5244-3AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt