SIEMENS Simatic S5 - 6ES5244-3AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5244-3AA12

6ES5244-3AA12 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł kontroli temperatury IP-244 dla kontrolerów 135U i 155U/H. Element proponowany w naszym sklepie zaprojektowano dla systemów sterownika PLC SIMATIC S5. Komponent ten uzyskał konstrukcję techniczną praktycznie idealnie dopasowaną do inicjowania działań w obszarach automatyki przemysłowej, dzięki czemu całkowicie bezpiecznie może funkcjonować w najbardziej skomplikowanych aplikacjach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł kontroli temperatury - 6ES5244-3AA12

6ES5244-3AA12 - takim numerem w katalogu producenta oznaczono moduł kontroli temperatury, który posiada charakterystykę odpowiednio dopasowaną do parametrów systemu SIMATIC S5. Funkcjonalność oferowanego modelu usprawnia w pełni specjalistyczne uruchamianie prac sterowniczych w trudnych obszarach przemysłowych. Dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego z automatyką przemysłową komponent z linii logicznych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens optymalizuje zgodne z wymaganiami inicjowanie procesów kontroli temperatury.

Zalety

Moduł oferowany przez Magsteron na zamówienie jest kompatybilny z bardzo wieloma podzespołami rodziny logicznych sterowników programowalnych PLC Siemens S5. Seria ta zawiera odpowiednio dostosowane technologicznie modele. Udostępnione jednostki centralne CPU S5 marki Siemens zwracają uwagę tym, że mają indywidualnie określone wymiary montażowe technologii obudowy, rdzenie procesora oraz pamięć na program.

Funkcjonalności i możliwości

W linii S5 marki Siemens mamy do zaoferowania praktyczne rozwiązania, do których zaliczają się kompatybilne moduły wyjścia i wejścia, moduły komunikacyjne, moduły z adapterami, przekaźniki, karty pamięciowe, moduły modemu, moduły do zasilania, moduły licznikowe i szafy montażowe. Narzędzie programistyczne do programowania i konfiguracji sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w specjalnie dopasowanej odsłonie konfiguracyjnej. Podzespoły wyposażenia w tym układzie wciąż działają w obiektach, które nie są zaktualizowane do wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5244-3AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt