SIEMENS Simatic S5 - 6ES5244-3AA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5244-3AA21

6ES5244-3AA21 - taki numer katalogowy posiada moduł kontroli temperatury IP-244 dla jednostek 115U, 135U i 155U. Sprzęt sprzedawany w naszym asortymencie jest częścią środowiska programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens. Urządzenie to jest wyposażone w specyfikację specjalnie opracowaną do sterowania procesami w zakładzie, dzięki czemu z dużym powodzeniem sprawdzi się w złożonych systemach automatyki przemysłowej.

Siemens SIMATIC S5 - moduł kontroli temperatury - 6ES5244-3AA21

6ES5244-3AA21 to numer, pod którym sprzedajemy moduł o specyfikacji odpowiednio dostosowanej do oczekiwań technologicznych różnych przemysłowych segmentów zakładu. Użycie tego elementu usprawnia wydajne realizowanie zadań sterownika w zróżnicowanych warunkach automatyki przemysłowej. Oferowany w asortymencie naszego sklepu internetowego model produktu dla logicznych sterowników S5 firmy Siemens umożliwia efektywne wdrażanie kluczowych aplikacji wymagających kontroli temperatury.

Specyfikacja techniczna

Moduł sprzedawany na zamówienie przez nasz sklep odznacza się kompatybilnością z wieloma różnymi jednostkami należącymi do sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens. Kategoria ta obejmuje wyjątkowo zróżnicowane w zakresie technologicznym programowalne sterowniki logiczne. Dostarczane programowalne sterowniki logiczne Siemens S5 mają w większości indywidualne warianty technologii obudowy, układy scalone lub też pamięć RAM.

Parametry i zastosowania

W podkategorii S5 marki Siemens znajdują się przystosowane urządzenia, do których zaliczamy uniwersalne moduły wyjścia i wejścia, interfejsy komunikacyjne, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, karty Micro SD, karty modemów, moduły zasilaczy, moduły zliczające oraz zestawy instalacyjne. Oprogramowanie inżynieryjne do konfiguracji programowalnych sterowników SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w odpowiedniej konfiguracji numerowej. PLC wycofanej generacji wciąż z powodzeniem można stosować w obszarach branży niezmodernizowanych do sterownika w wariancie S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5244-3AA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt