SIEMENS Simatic S5 - 6ES5246-4UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5246-4UA11

6ES5246-4UA11 - takim numerem produktu wyróżnia się moduł pozycjonowania IP-246 z enkoderem przyrostowym dla napędów DC. Proponowany w sklepie Magsteron model przynależy do platformy PLC S5 marki Siemens. Sprzęt oferowany w naszym sklepie internetowym wyposażono w specyfikację dostosowaną do użytku w zakładzie przemysłowym, dlatego całkowicie wydajnie będzie się sprawdzać w bardzo różnych aplikacjach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pozycjonowania - 6ES5246-4UA11

6ES5246-4UA11 to numer katalogowy, pod którym sprzedajemy moduł o konfiguracji technicznej dobranej specjalnie względem oczekiwań całkowicie profesjonalnych segmentów branży. Funkcjonalność sprzedawanego przez nas produktu ułatwia wydajne wykonywanie działań sterownika PLC w niestandardowych środowiskach przemysłowych. Prezentowany w naszym asortymencie model komponentu z kategorii kontrolera S5 marki Siemens ułatwia sukcesywne przeprowadzanie kluczowych planów układu automatyki.

Specyfikacja i korzyści

Moduł pozycjonujący udostępniany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową pracuje z wieloma komponentami z rodziny logicznych sterowników programowalnych Siemens S5. System ten obejmuje stosunkowo różne pod względem technicznym sterowniki PLC. Dostarczane urządzenia S5 mogły otrzymać dość odmienne gabaryty obudowy, układy scalone czy wielkość pamięci.

Funkcje i możliwości

W rodzinie Siemens S5 proponowane są praktyczne produkty, do których zaliczają się załączane moduły wejść i wyjść, złącza komunikacyjne, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, pamięci Micro SD, karty modemów, moduły zasilające, moduły zliczająco-pomiarowe, a także komplety instalacyjne. Oprogramowanie do obsługi PLC S5 firmy Siemens to STEP5 w dedykowanej wersji konfiguracyjnej. Komponenty wyposażenia w tej technologii wciąż obecnie bywają eksploatowane w obszarach przemysłu, które nie są rozbudowane do wariantu Siemens S7. Moduł ten nie jest aktualnie produkowany przez firmę Siemens, więc jesteśmy w stanie zaoferować zregenerowany wariant od zaufanego dostawcy.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5246-4UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt