SIEMENS Simatic S5 - 6ES5246-4UA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5246-4UA21

6ES5246-4UA21 to numer, pod którym można zamówić moduł pozycjonowania IP-246 do obsługi enkoderów inkrementalnych. Sprzedawane w naszym sklepie internetowym urządzenie pozostaje rozwiązaniem z serii sterowników programowalnych PLC S5 marki Siemens. Komponent dostępny w naszym asortymencie uzyskał konstrukcję techniczną specjalnie zaprojektowaną do wdrażania działań sterowniczych w obszarze automatyki przemysłowej, więc wyjątkowo efektywnie będzie funkcjonować w specjalistycznych zakładach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pozycjonowania - 6ES5246-4UA21

6ES5246-4UA21 jest oferowanym przez nas modułem o budowie przystosowanej pod kątem konstrukcyjnym do specyfiki systemu automatyki SIMATIC. Zakup tego produktu umożliwia wydajne doprowadzanie prac sterowniczych w wymagających warunkach. Proponowany komponent dedykowany dla programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5 usprawnia zgodne z wymaganiami kontrolowanie skomplikowanych harmonogramów PLC.

Korzyści

Moduł dostępny w ofercie sklepu Magsteron zapewnia zgodność z różnymi urządzeniami z katalogu programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. System obejmuje stosunkowo zbalansowane pod względem konstrukcyjnym kontrolery. Dostarczane programowalne sterowniki logiczne S5 mają indywidualnie dobrane szerokości, wysokości i głębokości instalacyjne konstrukcji obudowy, architektury procesorów i pamięć programową.

Funkcjonalności i dane techniczne

W serii SIMATIC S5 firmy Siemens znajdziesz dostosowane akcesoria, do których należą uzupełniające moduły wejść i wyjść, moduły dedykowane komunikacji, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięci, moduły modemu, moduły zasilacza, moduły zliczające, a do tego również szyny instalacyjne. Narzędzie programistyczne do programowania i konfiguracji PLC SIMATIC S5 to STEP5 w dostosowanej technologicznie wersji konfiguracyjnej. Programowalne sterowniki logiczne wycofanej serii nadal efektywnie znajdują się w użyciu w obszarach obiektów nierozbudowanych do sterownika w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5246-4UA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt