SIEMENS Simatic S5 - 6ES5246-4UB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5246-4UB11

6ES5246-4UB11 to sprzedawany w naszym sklepie internetowym moduł pozycjonowania bezwzględnego IP-246 dla napędów DC. Dostępny u nas element pozostaje rozwiązaniem dopasowanym do konstrukcji programowalnego sterownika logicznego SIMATIC S5 firmy Siemens. Produkt posiada budowę technologiczną optymalnie przystosowaną do pracy w otoczeniu zakładowym, dzięki czemu doskonale sprawdza się w rozmaitych systemach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pozycjonowania - 6ES5246-4UB11

6ES5246-4UB11 to sprzedawany w naszym sklepie internetowym moduł o specyfice przystosowanej do parametrów systemu automatyki SIMATIC. Specyfikacja techniczna tego podzespołu ułatwia specjalistyczne inicjowanie działań sterownika PLC w zróżnicowanych obszarach przemysłowych. Udostępniany w asortymencie naszego sklepu element programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 marki Siemens umożliwia ekonomiczne wdrażanie programów automatyki.

Specyfikacja i korzyści

Moduł pozycjonowania sprzedawany przez nasz sklep internetowy Magsteron jest zgodny z licznymi częściami systemu SIMATIC S5 firmy Siemens. Generacja ta oferuje wyjątkowo dobrze zoptymalizowane w zakresie konstrukcyjnym programowalne sterowniki PLC. Oferowane modele firmy Siemens zwracają uwagę tym, że otrzymały specjalnie dopasowane wymiary konstrukcji obudowy, możliwości procesora bądź też rozmiary pamięci.

Funkcjonalności i dane techniczne

Dla serii S5 marki Siemens można zamówić rozmaite elementy, jak na przykład opcjonalne moduły wejścia i wyjścia, interfejsy i porty komunikacyjne, adaptery, dodatkowe przekaźniki, pamięci Micro SD, moduły modemu, moduły zasilacza, moduły zliczająco-pomiarowe i szafy montażowe. Platforma inżynierska do zmiany ustawień programowalnych sterowników logicznych S5 to STEP5 w trafnej specyfikacji. Części wyposażenia z takimi parametrami wciąż powszechnie są eksploatowane w środowiskach, które nie są rozbudowane do sterownika Siemens w odsłonie SIMATIC S7. Moduł proponowany na zamówienie w naszej ofercie jest wycofany z produkcji, przez co aktualnie dostarczamy jego wersję w formie używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5246-4UB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt