SIEMENS Simatic S5 - 6ES5247-4UA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5247-4UA21

6ES5247-4UA21 - taki numer produktu otrzymał moduł pozycjonujący IP-247 dla silników krokowych z wentylacją. Element proponowany w naszym sklepie internetowym stanowi rozwiązanie z rodziny sterownika programowalnego PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Dostępny wariant uzyskał budowę techniczną specjalnie dopasowaną do spełniania funkcji w środowiskach automatyki, dzięki temu bezawaryjnie będzie działać w najbardziej złożonych obszarach przemysłu.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pozycjonujący - 6ES5247-4UA21

6ES5247-4UA21 opracowano jako moduł o specyfikacji pod kątem technicznym dostosowanej do wymagań systemu SIMATIC S5. Konstrukcja oferowanego na zamówienie modelu umożliwia w stu procentach bezpieczne ukierunkowanie procesów sterownika w wybranych obszarach zastosowań. Proponowany przez nas komponent dla układu PLC SIMATIC S5 tego producenta zapewnia wydajne wdrażanie specjalistycznych harmonogramów na linii sterownika.

Specyfikacja i korzyści

Moduł pozycjonujący sprzedawany w naszym internetowym sklepie można stosować z wieloma innymi elementami rodziny programowalnych sterowników SIMATIC S5. Podkategoria ta uwzględnia znacząco dostosowane w zakresie jakościowym warianty. Zamawiane modele S5 Siemens odznaczają się tym, że mają odpowiednio dopasowane głębokości montażowe obudowy, systemy scalone lub zasoby pamięciowe.

Parametry i dane techniczne

W serii S5 firmy Siemens możemy zaproponować dostosowane urządzenia, jak przykładowo dołączane moduły wyjść i wejść, złącza do komunikacji, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, karty Micro SD, modemy, zasilacze dedykowane, liczniki, a do tego komplety montażowe. System do konfiguracji programowalnych sterowników Siemens S5 to STEP5 w dostosowanej technologicznie specyfikacji konfiguracyjnej. Elementy wyposażenia z takimi parametrami nadal można używać w strefach zakładowych, które nie są rozbudowane do sterownika w odsłonie SIMATIC S7. Moduł ten oferujemy jako produkt używany.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5247-4UA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt