SIEMENS Simatic S5 - 6ES5247-4UA31

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5247-4UA31

6ES5247-4UA31 pracuje jako moduł pozycjonowania IP-247 do obsługi silników krokowych z kontrolerem S5-135/55. Oferowany podzespół wykonano dla systemu sterownika programowalnego PLC SIMATIC S5. Produkt posiada konstrukcję wyjątkowo dobrze zoptymalizowaną do zastosowania w segmencie automatyki przemysłowej, dzięki czemu bardzo płynnie może spełniać funkcje w najbardziej zaawansowanych projektach i aplikacjach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pozycjonowania - 6ES5247-4UA31

6ES5247-4UA31 - pod takim numerem można zamówić moduł o funkcjonalności dobranej specjalnie pod kątem parametrów systemu sterowania SIMATIC S5. Zakup tego podzespołu zdecydowanie przyspiesza skuteczne uruchamianie programów sterownika w zakładach automatyki. Udostępniany model urządzenia dostępny dla programowalnych modeli Siemens S5 umożliwia efektywne przeprowadzanie zaawansowanych cykli układu sterowania.

Zalety i specyfikacja

Moduł pozycjonowania sprzedawany na specjalne zamówienie przez nasz sklep Magsteron będzie zgodny z innymi dedykowanymi częściami z serii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Grupa ta zawiera bardzo zróżnicowane technicznie PLC. Konkretne jednostki CPU SIMATIC S5 firmy Siemens wyróżniają się tym, że mają w większości zróżnicowane głębokości technologii obudowy, specyfikacje procesora, a także wielkość pamięci.

Funkcje i zastosowania

W serii S5 marki Siemens proponujemy dostosowane podzespoły, do których zaliczamy uzupełniające moduły wejścia i wyjścia, moduły do komunikacji, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty pamięciowe, modemy, moduły zasilaczy, moduły zliczające, a ponadto zestawy instalacyjne. Narzędzie programistyczne do pracy i parametryzacji programowalnych sterowników logicznych S5 to STEP5 w odpowiedniej wersji. Modele z tej kategorii wciąż z powodzeniem są używane w strefach zakładu nieunowocześnianych do nowszych wariantów sterownika. Moduł ten nie jest na chwilę obecną wspierany przez firmę Siemens, ale oferujemy go w wersji używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5247-4UA31
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt