SIEMENS Simatic S5 - 6ES5247-4UA41

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5247-4UA41

6ES5247-4UA41 jest modułem pozycjonowania IP-247 do obsługi silników krokowych z wymuszą wentylacją przeznaczonym dla kontrolerów S5-135/55. Proponowany w naszym sklepie internetowym produkt wywodzi się z układu sterownika logicznego SIMATIC S5 marki Siemens. Oferowany element zaopatrzono w budowę zoptymalizowaną do zadziałania w otoczeniu przemysłowym, a więc bardzo wydajnie będzie funkcjonować w licznych projektach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pozycjonowania - 6ES5247-4UA41

6ES5247-4UA41 pracuje jako moduł o konstrukcji dopasowanej do wymagań technicznych najrozmaitszych segmentów branży. Budowa proponowanego kontrolera zdecydowanie przyspiesza profesjonalne ukierunkowanie procesów w zróżnicowanych dziedzinach automatyki przemysłowej. Sprzedawany w naszym asortymencie komponent z serii SIMATIC S5 firmy Siemens pozwala na bezpieczne obsługiwanie ważnych zadań programowalnego sterownika logicznego PLC.

Zalety i specyfikacja

Moduł pozycjonowania proponowany przez nasz sklep internetowy Magsteron na specjalne zamówienie można zastosować z rozmaitymi podzespołami wliczającymi się do serii sterowników PLC S5. Podkategoria ta uwzględnia w wyraźnej mierze przystosowane w zakresie konstrukcyjnym warianty. Poszczególne urządzenia S5 Siemens odznaczają się tym, że mają w większości indywidualne warianty obudów, możliwości procesora czy ilość pamięci.

Funkcje i zastosowania

Dla systemu S5 firmy Siemens udostępniliśmy różne elementy, do których zaliczają się wszechstronne moduły wejściowe i wyjściowe, złącza do komunikacji, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, pamięci Micro SD, modemy internetowe, zasilacze, liczniki, a do tego także zestawy instalacyjne. Środowisko do pracy i konfiguracji urządzeń SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w kompatybilnej edycji konfiguracyjnej. Części wyposażenia z tej kategorii wciąż mogą być używane w zakładach, których nie poddano modernizacji do odsłony S7. Moduł ten oferujemy jako używaną wersję z bezpiecznych źródeł.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5247-4UA41
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt